سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با بهره گیری از دانش و مهارت های نوین در راستای ارتقای گردشگری ساحلی و ورزشی می توانیم در حوزه گردشگری رویداد محور یک جهش اساسی ایجاد کنیم.
دوشنبه 12 خرداد 1399
طرح منطقه آزاد گردشگری سیریک با همکاری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان و شهرداری سیریک تدوین شد.
دوشنبه 12 خرداد 1399
معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با تاکید بر لزوم اختصاص اعتباراتی به این سازمان برای مقابله بهتر با آتش‌سوزی‌ها و پیشگیری از وقوع این اتفاقات گفت که از پنج مورد آتش‌سوزی وسیع سه مورد اطفاء شده و دو منطقه همچنان آتش‌سوزی وجود دارد که نیروها در حال اطفاء آن هستند.
دوشنبه 12 خرداد 1399
فراخوان مقاله چهاردهمین همایش ملی علمی-فرهنگی دانشجویان ایران ازسوی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران اعلام شد.
چهار شنبه 10 اردیبهشت 1399
دبیر چهاردهمین همایش ملی علمی فرهنگی خلیج فارس از به تعویق افتادن زمان برگزاری چهاردهمین دوره این همایش در سال 1399 خبر داد.
سه شنبه 9 اردیبهشت 1399
نخستین رویداد گردشگری پساکرونایی در قالب «فم​تور» در کرمانشاه برگزار شد.
دوشنبه 12 خرداد 1399
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از طراحی و اجرایی یک رویداد جهانی در کیش خبر داد.
دوشنبه 12 خرداد 1399
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مراتب ثبت «جشن سده» در فهرست میراث‌فرهنگی ناملموس را به 31 استاندار کشور ابلاغ کرد.
چهار شنبه 7 خرداد 1399
سفینه فضایی "اسپیس‌شیپ‌تو"(SpaceShipTwo) متعلق به شرکت فضایی "ویرجین گلکتیک"(Virgin Galactic) سرانجام برای اولین بار از پایگاه جدید خود بنام "اسپیس پورت امریکا"(Spaceport America) به پرواز درآمد.
دوشنبه 12 خرداد 1399
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان رباط کریم گفت: با تکمیل هفت پروژه گردشگری تا پایان سال 99 برای 650 تن در شهرستان رباط کریم اشتغال ایجاد می‌شود.
دوشنبه 12 خرداد 1399
قشم یکی از دیدنی‌ترین مقاصد گردشگری موجود در ایران هست که جاذبه‌های گردشگری بسیاری را در خود جای‌ داده است، از جاهای دیدنی قشم می‌توان به دره ستارگان، تنگه چاهگو، چاه‌های لافت، جزایر هنگام و غیره اشاره کرد، اما در این متن قصد داریم یکی از جاذبه‌های ناشناخته و بسیار خاص قشم را به شما معرفی کنیم.
دوشنبه 12 خرداد 1399
وزارت میراث فرهنگی آموزش‌های عمومی سفر در شرایط کرونا را در قالب ۷۰ توصیه منتشر کرده در این دستورالعمل آمده اقامت در چادر به اقامت در مراکزاقامتی غیرمجاز ارجحیت دارد.
شنبه 10 خرداد 1399
شاید دوران شیوع یک بیماری عالم‌گیر، بهترین زمان برای جذب گردشگر نباشد، اما ایسلند بر این باور است که در این روزهای کرونایی حرف‌های زیادی برای گفتن در زمینه گردشگری دارد.
شنبه 10 خرداد 1399
گردشگری پس از فاجعه و پس از مناقشه به تازگی به عنوان موضوع مهم تحقیق ظهور کرده‌است و خطرات جدیدی را در نظر می‌گیرد که سفر گردشگری به مقاصدی را به خطر می‌اندازد که اخیرا با فجایع ناشی از آب و هوا، درگیری‌های مدنی و چالش‌های دیگر مواجه شده‌اند.
دوشنبه 29 اردیبهشت 1399
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌غربی گفت: «مسئولان استان برای تعیین تکلیف طرح تله‌کابین ارومیه در مدت یک ماه مصمم شده‌اند.»
دوشنبه 12 خرداد 1399
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سمنان گفت: «موافقت اصولی برای ایجاد یک مجتمع گردشگری در مهدی‌شهر صادر شد.»
شنبه 10 خرداد 1399
مدیرکل دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم نهاد وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از اجرای چهارمین دوره طرح توانمندسازی تشکل‌های مردمی این وزارتحانه با محوریت توانمندساختن جوامع محلی و رویکرد عملیاتی و مهارت محور از طریق تشکل‌های مردم نهاد پس از پایان دوره بیماری کرونا در کشور در سال جهش تولید خبر داد.
شنبه 6 اردیبهشت 1399
فراخوان مقاله چهاردهمین همایش ملی علمی-فرهنگی خلیج فارس
بازدید از کارخانه صباباتری
فراخوان مسابقه عکس ایستاگردی با موضوع "کویر"
فروشگاه اینترنتی
upload/file/tablighat.pdf
فرخوان مقاله
تلگرام و اینستاگرام
فراخوان مقاله فصلنامه علمی-ترویجی "میراث و گردشگری"
نگاه گردشگری
جاذبه های گردشگری
عضویت در سایت

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi