بی بی سی در تازه ترین گزارش خود درباره سفر در میان عشایر ایرانی و خطر از بین رفتن چنین شیوه زندگی نوشته است.
سه شنبه 2 شهریور 1395
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از خرید 6 دستگاه اتوبوس دوطبقه تفریحی توریستی برای استفاده در طرح تهرانگردی گردشگران خارجی خبر داد.
سه شنبه 2 شهریور 1395
فصلنامه علمي– ترویجی "مطالعات فرهنگی- سیاسی خلیج فارس" به صاحب امتيازي مرکز گردشگري علمي– فرهنگي دانشجويان ايران برای پنجمین شماره خود مقاله می پذیرد.
یکشنبه 31 مرداد 1395
فصلنامه علمي– ترویجی "مطالعات فرهنگی- سیاسی خلیج فارس" به صاحب امتيازي مرکز گردشگري علمي– فرهنگي دانشجويان ايران برای پنجمین شماره خود مقاله می پذیرد.
یکشنبه 31 مرداد 1395
دکتر حمید عامریان استاد دانشگاه علامه طباطبایی در یازدهمین نشست علمی-تخصصی با موضوع نقد کتب تالیفی دانشگاهی برای رشته های گردشگری در آموزش گردشگری در حوزه مباحث نظری، دچار ضعف هستیم.
سه شنبه 26 مرداد 1395
عادل تقوی رئیس سازمان انتشارات جهاددانشگاهی در یازدهمین نشست علمی-تخصصی با موضوع نقد کتب تالیفی در حوزه گردشگری از انتشار 50 کتاب با موضوع گردشگری خبر داد و گفت از این بین تعداد 27 عنوان کتاب با موضوع تخصصی گردشگری و مابقی مباحث میان رشته ای و مسائل مرتبط با این حوزه می باشد.
سه شنبه 26 مرداد 1395
نخستین کنفرانس بین المللی گردشگری، جغرافیا و باستان شناسی برگزار می­ گردد.
یکشنبه 6 تیر 1395
دومین همایش بین المللی و پنجمین همایش ملی گردشگری،جغرافیا و محیط زیست پایدار برگزار می شود.
یکشنبه 25 بهمن 1394
اولین سمینار بلند مدت HSE در کوهستان و طبیعت به مدت یک هفته از فردا-شنبه-درمشهد برگزار می گردد.
یکشنبه 25 بهمن 1394
بسیاری از هتل ها ترجیح می دهند اصلا اتاقی با شماره 420 نداشته باشند.
سه شنبه 2 شهریور 1395
یک شرکت سازنده چادرهای مسافرتی، یک چادر پنج ستاره با ساختار مجلل برای افراد اهل گشت و گذار در طبیعت طراحی کرده است.
یکشنبه 31 مرداد 1395
دیلمان ییلاقی خوش آب و هوا در شرق استان گیلان است که قدمتی به بلندای تاریخ دارد. این روستا با ارتفاع 3500 متر از سطح دریا یکی از زیباترین روستاهای ییلاقی ایران به شمار می رود که همه ساله گردشگران بسیاری را افسون زیبایی خود می کند.
شنبه 30 مرداد 1395
این پژوهش به ارزیابی مناطق آزاد ایران به لحاظ جذب گردشگر و توسعه زیرساخت‌های گردشگری( مطالعه موردی منطقه آزاد قشم) ‌می‌پردازد. نوع تحقیق با توجه به ماهیت کاربردی و به لحاظ روش توصیفی- تحلیلی است.
یکشنبه 13 تیر 1395
هدف مقاله حاضر بررسی منافع و علایق انگلیس در منطقه خلیج فارس در فاصله بین دو جنگ جهانی و اقدامات این کشور در راستای حفظ این منافع می باشد.
یکشنبه 13 تیر 1395
سؤال اصلی این مقاله این است که چه فرصت‌ها و چالش‌هايي در استفاده از ميادين مشترک نفت و گاز در روابط ايران و کشورهاي حاشيه خليج‌فارس وجود دارد؟ اين پژوهش به کمک تئوري همگرايي و نوکارکردگرايي ارنست‌هاس در پي پاسخ به اين سؤال است و اين فرضيه‌ مطرح مي‌شود که مهم‌ترين فرصت‌ها مي‌توانند همکاري بيشتر در زمينه ي بهره‌برداري از اين ميادين، پالايش و انتقال اين منابع به بازارهاي جهاني باشد.
یکشنبه 13 تیر 1395
هتل بین المللی قصر طلایی (مشهد مقدس) توسط مرحوم حاج محمود سزاوار بندی و فرزند ایشان حاج امیر سزاوار در سال 1386 پایه گذاری گردید.
یکشنبه 2 اسفند 1394
کمپ متین آباد بعنوان اولین کمپ طبیعی Eco camp در ایران بر اساس گردشگری پایدار و بر مبانی اولیه اکوتوریسم پایدار ایجاد شده است. کمپ متین آباد در 25 کیلومتری شمال نطنز و 60 کیلومتری جنوب شرقی کاشان قرار دارد.
یکشنبه 2 اسفند 1394
هتل سنتی عتیق اصفهان بازمانده از دوران قاجار می باشد. در تاریخ 1382/6/22 با شماره ثبت 10226 در لیست آثار ملی قرار گرفت. این خانه قدیمی با قدمت 200 ساله در محله شهشهان واقع شده است.
شنبه 1 اسفند 1394
/upload/file/tablighat.pdf
سایت تور لحظه آخری
فرخوان مقاله
تلگرام و اینستاگرام
هتل عتیق اصفهان
بازدیدهای علمی-فرهنگی نخبگان و استعدادهای برتر بنیاد ملی نخبگان
فراخوان مقاله فصلنامه علمی-ترویجی "میراث و گردشگری"
نگاه گردشگری
جاذبه های گردشگری
عضویت در سایت
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi