رئیس جامعه هتلداران کیش از کاهش ضریب اشغال هتل‌ها طی ماه جاری علی‌رغم افزایش مسافر به جزیره خبر داد و دلیل آن را ساخت‌وسازهای دولت گذشته اعلام کرد.
شنبه 3 مهر 1395
گزارش سال ۲۰۱۶ "شاخص شهرهای مقصد گردشگری" ازسوی مسترکارت نشان می‌دهد، تهران در رتبه نهم شهرهای درحال رشد دنیا در جذب گردشگر قرار دارد.
شنبه 3 مهر 1395
وزارت امور اقتصادی و ارتباطات استونی، خط مشی گردشگری را به عنوان بخشی از خط مشی اقتصادی کلی کشور طراحی و تدوین می‌کند و هدف آن تضمین رفاه اجتماعی و اقتصادی مردم از طریق رشد با ثبات اقتصادی، افزایش رقابت‌پذیری بین‌المللی و توسعه پایدار کشور است.
شنبه 3 مهر 1395
تعدادی از مستعدین برتر بنیاد ملی نخبگان در قالب "یازدهمین دوره طرح ملی "ایران، مرز پرگهر" در تور آموزشی زمین شناسی به مقصد جاده هراز- دماوند شرکت کردند.
چهار شنبه 31 شهریور 1395
مستعدین برتر بنیاد ملی نخبگان در قالب یازدهمین دوره طرح ملی "ایران، مرز پرگهر" طي اردوي يك روزه از كارخانه توليد لبنيات و محصولات غذايي مي ماس و شهرك سينمايي غزالي بازديد كردند.
شنبه 27 شهریور 1395
دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و مستعدین برتر بنیاد ملی نخبگان در قالب یازدهمین دوره طرح ملی "ایران، مرز پرگهر" از مراکز علمی و صنعتی و جاذبه های گردشگری استان اصفهان بازدید کردند.
پنج شنبه 18 شهریور 1395
نخستین کنفرانس بین المللی گردشگری، جغرافیا و باستان شناسی برگزار می­ گردد.
یکشنبه 6 تیر 1395
دومین همایش بین المللی و پنجمین همایش ملی گردشگری،جغرافیا و محیط زیست پایدار برگزار می شود.
یکشنبه 25 بهمن 1394
اولین سمینار بلند مدت HSE در کوهستان و طبیعت به مدت یک هفته از فردا-شنبه-درمشهد برگزار می گردد.
یکشنبه 25 بهمن 1394
اگرچه تا امروز ایستگاه‌های راه آهن مبدا سفر بودند اما می‌توان برخی از آنها را به تنهایی جاذبه گردشگری دانست که در کنار جان‌پناه‌ها، پل‌ها و ریل‌های قطار یک بسته سفری جذاب را می‌سازند.
چهار شنبه 24 شهریور 1395
-
چهار شنبه 24 شهریور 1395
اگر ترس از ارتفاع دارید، یا جزو افرادی هستید که تماشای زیبایی‌های طبیعت از ده‌ها متر بلندی، ضربان قلب‌تان را بالا می‌برد و لذتی از این هیجان نمی‌برید، بهتر است بی‌خیالِ سوار شدن "جذاب‌ترین تله‌کابین‌های" دنیا شوید.
سه شنبه 23 شهریور 1395
در این مقاله سعی گردیده تا در خصوص نقش صنعت گردشگری بعنوان یک صنعت مولد و اشتغال زا مباحثی بیان گردد و همچنین وضعیت این صنعت در ایران کنکاش و علل عدم موفقیت متولیان صنعت گردشگری در رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده نیز نقد گردد.
چهار شنبه 31 شهریور 1395
این پژوهش به ارزیابی مناطق آزاد ایران به لحاظ جذب گردشگر و توسعه زیرساخت‌های گردشگری( مطالعه موردی منطقه آزاد قشم) ‌می‌پردازد. نوع تحقیق با توجه به ماهیت کاربردی و به لحاظ روش توصیفی- تحلیلی است.
یکشنبه 13 تیر 1395
هدف مقاله حاضر بررسی منافع و علایق انگلیس در منطقه خلیج فارس در فاصله بین دو جنگ جهانی و اقدامات این کشور در راستای حفظ این منافع می باشد.
یکشنبه 13 تیر 1395
هتل بین المللی قصر طلایی (مشهد مقدس) توسط مرحوم حاج محمود سزاوار بندی و فرزند ایشان حاج امیر سزاوار در سال 1386 پایه گذاری گردید.
یکشنبه 2 اسفند 1394
کمپ متین آباد بعنوان اولین کمپ طبیعی Eco camp در ایران بر اساس گردشگری پایدار و بر مبانی اولیه اکوتوریسم پایدار ایجاد شده است. کمپ متین آباد در 25 کیلومتری شمال نطنز و 60 کیلومتری جنوب شرقی کاشان قرار دارد.
یکشنبه 2 اسفند 1394
هتل سنتی عتیق اصفهان بازمانده از دوران قاجار می باشد. در تاریخ 1382/6/22 با شماره ثبت 10226 در لیست آثار ملی قرار گرفت. این خانه قدیمی با قدمت 200 ساله در محله شهشهان واقع شده است.
شنبه 1 اسفند 1394
/upload/file/tablighat.pdf
سایت تور لحظه آخری
فرخوان مقاله
تلگرام و اینستاگرام
سینا پرس
بازدیدهای علمی-فرهنگی نخبگان و استعدادهای برتر بنیاد ملی نخبگان
فراخوان مقاله فصلنامه علمی-ترویجی "میراث و گردشگری"
نگاه گردشگری
جاذبه های گردشگری
عضویت در سایت

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi