صبح دیروز آزمون دوره های کوتاه مدت گردشگری توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با همکاری مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار شد.
شنبه 27 مرداد 1397
فرانسه در سال ۲۰۱۷، تقریبا ۸۹ میلیون بازدیدکننده داشته است. این تعداد بازدیدکننده توانسته فرانسه را به محبوب‌ترین مقصد گردشگری تبدیل کند.
شنبه 27 مرداد 1397
معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی گفت: «با توجه به افزایش نرخ دلار در ایران، پورسانت‌های شرکت‌های خارجی که می‌توانند گردشگر به ایران بیاورند را افزایش داده‌ایم.»
سه شنبه 23 مرداد 1397
رحیم یعقوب زاده رییس مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران اظهار داشت ؛ در نظر است به منظور توسعه روابط علمی و فرهنگی میان دانشجویان و اساتید دانشگاهی ایران با مراکز علمی و دانشگاهی در کشورهای مختلف گردشگری میان دانشجویان ایران با برخی کشورهای دیگر تقویت شود و در این راستا این مرکز طرح بین المللی “پیوند” را طراحی کرده است. که البته لازم به ذکر است که این طرح به صورت دوجانبه اجرا میگردد .
دوشنبه 22 مرداد 1397
ده‌ها بنگاه، شرکت و سازمان حوزه صنعت گردشگری و هتلداری ۵ تا ۸ شهریور ماه با حضور در دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری کیش، تولیدات و خدمات خودشان را ارائه می‌کنند.
سه شنبه 16 مرداد 1397
«عملیات مرمت پایه‌های پل "گپ" خرم‌آباد از دوره صفوی با حمایت اداره کل امور پایگاه‌ها و همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان آغاز شد.»
چهار شنبه 13 تیر 1397
مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از اتمام فاز نخست مرمت و احیای «باغ و عمارت کلانتر تبریز» در مرداد 97 خبر داد
سه شنبه 12 تیر 1397
«تپه‌خورشید» معنی نام «چغا خور» یکی از زیباترین تالاب‌های ایران است که در دل استان چهارمحال و بختیاری جای گرفته؛ تالابی بین‌المللی با گونه‌های بی‌شمار گیاهی و آبزیان که موجب تنوع زیست‌محیطی و کوچ صدها هزار پرنده نیز شده‌است.
چهار شنبه 13 تیر 1397
باغ کتاب تهران با ایفای نقش حمایتی در رونق کلیه فرآیندهای مرتبط با کتاب و کتاب خوانی یکی از بزرگترین فروشـــگاه های جهان می باشد.
دوشنبه 19 تیر 1396
به دلیل وجود مناطق کوهستانی و مراتع فراوان، استان لرستان از دیرباز مورد توجه ایل‌ها و طوایف کوچ‌رو بوده است. جمعیت عشایر استان لرستان بیش از ۱۴ هزار نفر تخمین زده می‌شود.
سه شنبه 9 خرداد 1396
در مقاله حاضر با يک نگاه تفصيلي سير تحولات گوناگون جزيره کيش در ابعاد اقتصادي، سياسي، اجتماعي، طبيعي و تاريخي موردبررسي و تحليل قرار گرفته است.
شنبه 27 مرداد 1397
امروزه بررسي ظرفيت گردشگري پايدار جهت تعيين دامنه ظرفيت پذيرش، از موضوعات مهم در بحث گردشگري کار آفرين به شمار مي رود. جزيره قشم به عنوان يکي از مقاصد گردشگري کشور، با توجه آسيب پذير بودن آثار فرهنگي و جاذبه هاي طبيعي و همچنين وجود ژئوپارک ثبت شده در آن، بحث حفاظت از ژئوپارک و در مجموع گردشگري اين جزيره کاملا ضروري است.
شنبه 27 مرداد 1397
گردشگري صنعتي درآمدزا و با صرفه اقتصادي بسيار مناسب است که با ايجاد تبادلات فرهنگي و اجتماعي ميان ملل مختلف به خاطر فقدان آلودگي هاي زيست محيطي امروز بسيار موردتوجه است. جاذبه هاي طبيعي هر کشوري در جذب گردشگر نقش بسزايي دارند.
شنبه 27 مرداد 1397
هتل بین المللی قصر طلایی (مشهد مقدس) توسط مرحوم حاج محمود سزاوار بندی و فرزند ایشان حاج امیر سزاوار در سال 1386 پایه گذاری گردید.
یکشنبه 2 اسفند 1394
کمپ متین آباد بعنوان اولین کمپ طبیعی Eco camp در ایران بر اساس گردشگری پایدار و بر مبانی اولیه اکوتوریسم پایدار ایجاد شده است. کمپ متین آباد در 25 کیلومتری شمال نطنز و 60 کیلومتری جنوب شرقی کاشان قرار دارد.
یکشنبه 2 اسفند 1394
هتل سنتی عتیق اصفهان بازمانده از دوران قاجار می باشد. در تاریخ 1382/6/22 با شماره ثبت 10226 در لیست آثار ملی قرار گرفت. این خانه قدیمی با قدمت 200 ساله در محله شهشهان واقع شده است.
شنبه 1 اسفند 1394
فروشگاه اینترنتی
upload/file/tablighat.pdf
فرخوان مقاله
تلگرام و اینستاگرام
بازدیدهای علمی-فرهنگی نخبگان و استعدادهای برتر بنیاد ملی نخبگان
فراخوان مقاله فصلنامه علمی-ترویجی "میراث و گردشگری"
نگاه گردشگری
جاذبه های گردشگری
عضویت در سایت

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi