خراسان شمالی پتانسیل توسعه صتعت گردشگری را دارد
چهار شنبه 23 خرداد 1397
باید به صادرات صنایع دستی بها بدهیم
چهار شنبه 23 خرداد 1397
در اين مقاله سعي شده است با چهار شاخص مهم و کلي همچون ميانگين دما، تراکم بيمارستان، بزرگي بيمارستان و تراکم جمعيت بر مراکز درماني يک ديد کلي از شرايط مورد نياز اين حوزه از گردشگري و همچنين وجود اين امکانات و ارتباط آن با تراکم جمعيت استان به دست آيد.
چهار شنبه 30 خرداد 1397
تور دو روزه ییلاق گته چال (ییلاق سنگسر) در ارتفاعات پلور برگزار می شود
سه شنبه 22 خرداد 1397
به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، فصلنامه علمي "ميراث و گردشگري" به صاحب امتيازي جهاد دانشگاهي با هدف ترویج و انتشار یافته های علمی به منظور ارتقاء سطح آگاهی محققین و پژوهشگران از آخرین دستاوردها و مطالعات علمی –پژوهشی در تمامی موضوعات مرتبط با گردشگری مقاله می پذیرد.
سه شنبه 8 خرداد 1397
یکی از بزرگترین رویدادهای دانشگاهی کارآفرینی با رویکرد گردشگری همزمان با هفته جهانی کارآفرینی (26 الی 28 آبان ماه) در سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف با مشارکت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و مرکز گردشگری علمی و فرهنگی دانشجویان ایران برگزار شد.
شنبه 29 آبان 1395
نخستین کنفرانس بین المللی گردشگری، جغرافیا و باستان شناسی برگزار می­ گردد.
یکشنبه 6 تیر 1395
دومین همایش بین المللی و پنجمین همایش ملی گردشگری،جغرافیا و محیط زیست پایدار برگزار می شود.
یکشنبه 25 بهمن 1394
باغ کتاب تهران با ایفای نقش حمایتی در رونق کلیه فرآیندهای مرتبط با کتاب و کتاب خوانی یکی از بزرگترین فروشـــگاه های جهان می باشد.
دوشنبه 19 تیر 1396
به دلیل وجود مناطق کوهستانی و مراتع فراوان، استان لرستان از دیرباز مورد توجه ایل‌ها و طوایف کوچ‌رو بوده است. جمعیت عشایر استان لرستان بیش از ۱۴ هزار نفر تخمین زده می‌شود.
سه شنبه 9 خرداد 1396
هدف اين مقاله بررسي عوامل موثر بر رضايت مندي گردشگران عرب بازديدکننده از شهرستان کلاردشت مي باشد.
چهار شنبه 30 خرداد 1397
در اين مقاله سعي شده است با استفاده از معيارهايي همچون مورفولوژي و ساخت هاي رسوبي، پوشش گياهي و جانوري، رسوب شناسي و ژئوشيمي رسوبات، شتر سواري به صورت پيمايش هاي ميداني در منطقه، با ديدگاه هاي ژئوتوريستي، به بررسي پتانسيل اين منطقه جهت تبديل شدن به يک ژئوپارک پرداخته شود.
چهار شنبه 30 خرداد 1397
اين پژوهش با هدف بررسي سازه هاي موثر بر نگرش ساکنان شهرستان ايذه نسبت به گردشگري روستايي به روش پيمايشي انجام گرفته است و داده هاي جمع آوري شده با نرم افزارهاي SPSS و AMOS آناليز شده اند.
چهار شنبه 30 خرداد 1397
هتل بین المللی قصر طلایی (مشهد مقدس) توسط مرحوم حاج محمود سزاوار بندی و فرزند ایشان حاج امیر سزاوار در سال 1386 پایه گذاری گردید.
یکشنبه 2 اسفند 1394
کمپ متین آباد بعنوان اولین کمپ طبیعی Eco camp در ایران بر اساس گردشگری پایدار و بر مبانی اولیه اکوتوریسم پایدار ایجاد شده است. کمپ متین آباد در 25 کیلومتری شمال نطنز و 60 کیلومتری جنوب شرقی کاشان قرار دارد.
یکشنبه 2 اسفند 1394
هتل سنتی عتیق اصفهان بازمانده از دوران قاجار می باشد. در تاریخ 1382/6/22 با شماره ثبت 10226 در لیست آثار ملی قرار گرفت. این خانه قدیمی با قدمت 200 ساله در محله شهشهان واقع شده است.
شنبه 1 اسفند 1394
upload/file/tablighat.pdf
فرخوان مقاله
تلگرام و اینستاگرام
سینا پرس
بازدیدهای علمی-فرهنگی نخبگان و استعدادهای برتر بنیاد ملی نخبگان
فراخوان مقاله فصلنامه علمی-ترویجی "میراث و گردشگری"
نگاه گردشگری
جاذبه های گردشگری
عضویت در سایت

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi