نشست علمی- تخصصی با موضوع "گردشگری؛ تفریح یا معرفت " همراه با رونمایی از کتاب "بسیار سفر باید" با همکاری سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار می شود.
دوشنبه 3 مهر 1396
«مهر» آمد، با صفای پاییزی‌اش، با قیل‌و‌قال شادمانی کودکان و نوجوانان در مدرسه و جوانان در دانشگاه...
یکشنبه 2 مهر 1396
دهمين جلسه شوراي مركزي مركز گردشگري علمي- فرهنگي دانشجويان ايران با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهي در تاريخ یکم مهر سال جاري برگزار شد.
یکشنبه 2 مهر 1396
در جلسه مشتركي كه با حضور معاون فرهنگي و اجتماعی دانشگاه مازندران و رئيس مركز گردشگري علمي – فرهنگي دانشجويان ايران برگزار شد، تفاهم‌نامه همكاري مشترك به امضا رسيد.
سه شنبه 3 مرداد 1396
حیم یعقوب زاده رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران با حضور در برنامه زنده رادیویی افق روشن رادیو درخصوص رسیدگی به مراکز ارائه دهنده خدمات گردشگری اظهار داشت: یکی از مهم ترین فعالیت‌ها در صنعت گردشگری بخش خدمات است متاسفانه در کشو رما در این زمینه هنوز فاصله زیادی با برخی کشورهای موفق ازجمله ترکیه و امارات متحده عربی وجو دارد.
یکشنبه 1 مرداد 1396
در دیدار با حضرت آیت الله بطحایی گلپایگانی مرجع عالیقدر و نماینده محترم تهران در مجلس خبرگان صورت گرفت در ابتدا رحیم یعقوب زاده گزارشی از یازده دوره همایش علمی- فرهنگی خلیج فارس ارائه کرد و در ادامه آیت الله العظمی بطحایی گلپایگانی رهنمودهای ویژه ای در خصوص این همایش ارائه کردند.
یکشنبه 1 مرداد 1396
یکی از بزرگترین رویدادهای دانشگاهی کارآفرینی با رویکرد گردشگری همزمان با هفته جهانی کارآفرینی (26 الی 28 آبان ماه) در سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف با مشارکت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و مرکز گردشگری علمی و فرهنگی دانشجویان ایران برگزار شد.
شنبه 29 آبان 1395
نخستین کنفرانس بین المللی گردشگری، جغرافیا و باستان شناسی برگزار می­ گردد.
یکشنبه 6 تیر 1395
دومین همایش بین المللی و پنجمین همایش ملی گردشگری،جغرافیا و محیط زیست پایدار برگزار می شود.
یکشنبه 25 بهمن 1394
باغ کتاب تهران با ایفای نقش حمایتی در رونق کلیه فرآیندهای مرتبط با کتاب و کتاب خوانی یکی از بزرگترین فروشـــگاه های جهان می باشد.
دوشنبه 19 تیر 1396
به دلیل وجود مناطق کوهستانی و مراتع فراوان، استان لرستان از دیرباز مورد توجه ایل‌ها و طوایف کوچ‌رو بوده است. جمعیت عشایر استان لرستان بیش از ۱۴ هزار نفر تخمین زده می‌شود.
سه شنبه 9 خرداد 1396
در راستای ساماندهی نظرات نخبگان برای بررسی ابعاد و آثار مختلف حوزة گردشگری کتاب مجموعه مقالات نخستين دوره سلسله‌نشست‌هاي چشم‌انداز صنعت گردشگري در ایران از سوی مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران منتشر شد.
چهار شنبه 30 فروردین 1396
كتاب میراث و گردشگری فرهنگی با مشاركت مركز گردشگري علمي - فرهنگي دانشجويان ايران و موسسه آموزش عالي علمي-كاربردي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري به تألیف رحیم یعقوب زاده رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران و زهرا مناف زاده هیر منتشر شده است.
چهار شنبه 30 فروردین 1396
خلیج فارس به عنوان مهم ترین منطقه امنیتی و سیاسی در جنوب ایران به شمار می رود و می تواند نقش مهمی ‌در همگرایی کشورهای اطراف آن داشته باشد
یکشنبه 22 اسفند 1395
هتل بین المللی قصر طلایی (مشهد مقدس) توسط مرحوم حاج محمود سزاوار بندی و فرزند ایشان حاج امیر سزاوار در سال 1386 پایه گذاری گردید.
یکشنبه 2 اسفند 1394
کمپ متین آباد بعنوان اولین کمپ طبیعی Eco camp در ایران بر اساس گردشگری پایدار و بر مبانی اولیه اکوتوریسم پایدار ایجاد شده است. کمپ متین آباد در 25 کیلومتری شمال نطنز و 60 کیلومتری جنوب شرقی کاشان قرار دارد.
یکشنبه 2 اسفند 1394
هتل سنتی عتیق اصفهان بازمانده از دوران قاجار می باشد. در تاریخ 1382/6/22 با شماره ثبت 10226 در لیست آثار ملی قرار گرفت. این خانه قدیمی با قدمت 200 ساله در محله شهشهان واقع شده است.
شنبه 1 اسفند 1394
upload/file/tablighat.pdf
دوازدهمین همایش ملی و نخستین همایش بین المللی علمی-فرهنگی خلیج فارس
فرخوان مقاله
تلگرام و اینستاگرام
سینا پرس
بازدیدهای علمی-فرهنگی نخبگان و استعدادهای برتر بنیاد ملی نخبگان
فراخوان مقاله فصلنامه علمی-ترویجی "میراث و گردشگری"
نگاه گردشگری
جاذبه های گردشگری
عضویت در سایت

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi