فاز دوم همکاری‌های وزارت گردشگری، UNESCO و UNWTO تصویب شد
سه شنبه 21 مرداد 1399 بازدید: 69

تداوم همکاری‌های مشترک وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، یونسکو (UNESCO) و سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) با تامین مالی اتحادیه اروپا، مورد تایید قرار گرفت.

به گزارش مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA) به نقل از برنا، علیرضا رحیمی، مدیر‌کل دفتر برنامه‌ریزی و حمایت از توسعه گردشگری  با  اعلام این خبر گفت: بر اساس مکاتبه رسمی از سوی سرپرست دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران به معاونت گردشگری، بودجه فاز دوم ادامه همکاری‌های مشترک برای انجام پروژه تدوین برنامه ملی توسعه گردشگری به تصویب رسیده است.

رحیمی با بیان اینکه یونسکو پیشتر در جلسه‌ای در قالب ویدئوکنفرانس برای تداوم همکاری‌ها با ایران به منظور مشارکت در انجام پروژه مزبور اعلام آمادگی کرده بود؛ خاطرنشان کرد: تصویب فاز دوم بودجه برای ادامه همکاری‌ها بر مبنای نهایی کردن پروپوزال طرح با کمک فنی مشاوران بین‌المللی (UNWTO) و مشارکت ذینفعان در فرایند تدوین، طی مکاتبه رسمی به معاونت گردشگری اعلام شده است.

رحیمی خاطر نشان کرد: دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران به عنوان هماهنگ‌کننده با مشاوران بین‌المللی طرح، در نامه رسمی خود نسبت به حمایت در بکارگیری نیروی‌های متخصص بین‌المللی طرح با همفکری سازمان جهانی گردشگری(UNWTO)، مشارکت آنها در کمیته فنی پروژه و پوشش هزینه کارشناسان بین‌المللی اعلام آمادگی کرده است.
 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi