بازدید از شهرستان سنگسر و شهمیرزاد در قالب نخستین دوره طرح ملی "مهر ایران"
یکشنبه 17 دی 1396 بازدید: 869


به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، طرح گردشگری مهر ایران با هدف تمهید ایران‌گردی ارزان ویژه اعضای جهاددانشگاهی برنامه ریزی شده است که نخستین دوره آن با بازدید اعضای جهاددانشگاهی از اماکن دیدنی و تاریخی شهرستان مهدیشهر و شهمیرزاد در استان سمنان همچون غار دربند، عمارت تاریخی خیل خان، موزه سنگ و فسیل و شب نشینی در سیاه‌چادر ایل مهدی شهر(سنگسر) و سایر برنامه های تفریحی برگزار شد.
 
 
•    مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران با اجرای بیش از صدها سفر گروهی و سابقه‌ی طولانی در امر گردشگری دانشجویی تصمیم به اجرای برنامه‌های گردشگری برای اعضای جهاد دانشگاهی دارد و در اجراي اين برنامه تلاش خواهد شد تا در جهت آشناسازی و ارتباط فرهنگي دانشجویان كشورهاي تمهیدات لازم به كار گرفته شود. هدف از اين بازديدهاي نظام‌یافته آگاهي دانشجويان منطقه در خصوص میراث مشترک فرهنگی است تا در جهت تقویت آگاهی‌های مربوطه و گسترش و تعميق ارتباطات فرهنگي گام بردارد و اردوها و رويداد برگزار شده در قالب انتشار گزارشات تخصصي منتشر گردد.
 

گالری تصاویر
1
2
3
4
5
6
7
8
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi