بازدید از جاذبه های گردشگری استان سمنان (مهدیشهر و شهمیرزاد) در قالب طرح ملی "مهر ایران"
چهار شنبه 20 دی 1396 بازدید: 932


به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، رحیم یعقوب زاده رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران و دبیر طرح در این باره گفت: طرح گردشگری مهر ایران با هدف تمهید ایران‌گردی ارزان ویژه اعضای جهاددانشگاهی برگزار می شود.
وی یادآور شد: باید توجه داشت سفر و مسافرت وقتی می‌تواند به نتیجه مثبت در افراد منجر شود که بتوان برای مسافرت خود از قبل  برنامه‌ریزی و هدف تعیین کرد، متأسفانه بسیاری از مردم جامعه ما برای رفتن به سفر و گذران اوقات فراغت برنامه‌ریزی قبلی را ندارند. خانواده‌ها بدون در نظر گرفتن تقویم خانوادگی و اقتصادی یک شبه تصمیم به مسافرت می‌گیرند در نتیجه این نوع مسافرت‌ها نه تنها آرامش روحی برای آنها ایجاد نمی‌کند بلکه استرس‌ها و دغدغه‌های روحی آنها را افزایش می‌دهند. از این رو مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران پیشنهاد سفر از پیش‌برنامه‌ریزی‌شده و نظام‌مند برای اعضای جهاد دانشگاهی دارد.

 

جزئیات سفر

تور دو روزه بازدید از استان سمنان (مهدیشهر- شهمیرزاد) / ویژه برادران / مورخ 4 و 5 بهمن ماه 1396

برنامه سفر:

*روز چهارشنبه 1396/11/4
1- حرکت از راه آهن به سمت سمنان (ساعت دقیق سه روز قبل سفر اطلاع رسانی خواهد شد)
2- حرکت به سمت شهمیرزاد، شب نشینی و صرف شام، چای ذغالی و آش و نان محلی در در رستوران سنتی شاطرعباس به همراه اجرای موسیقی سنتی، اسکان و اقامت در خانه سنتی حاج چراغ پارسا (خانه های بوم گردی).

* روز پنج شنبه 1396/11/5
1-    پیمایش غار دربند
2-    بازدید از موزه سنگ و فسیل
3-    صرف چای و میان‌وعده در کافه کلبه سنتی در بام شهمیرزاد
4-    گشت در شهمیرزاد و خرید سوغاتی
5-    بازدید از عمارت خیل‌خان
6-    اقامه نماز و صرف نهار در هتل سنگسر(کاخ هژبر)
7-    بازدید از موزه سفال (حمام پهنه سمنان) و میدان ارگ سمنان
8-    بازگشت به تهران


هزینه هر نفر: 130 هزار تومان

نحوه ثبت نام:
واریز مبلغ 130 هزار تومان به ازای هر نفر تا پایان وقت اداری چهارشنبه مورخ 1396/10/27 به حساب جاری بانک ملی شعبه فخررازی به شماره 0104830820003 به نام مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران و ارسال فیش وایزی به شماره فکس 02166491586 یا ادمین تلگرام مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران به آدرس. @ISTTA2

آخرین مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری چهارشنبه مورخ 1396/10/27

تماس با شماره: 66491222-66491136 

لوازم مورد نیاز سفر: صبوری و شکیبایی، شادابی، کارت شناسایی، دفترچه بیمه، کفش مناسب، لباس گرم، ملحفه و در صورت امکان کیسه خواب، لوازم شخصی، چراغ قوه یا هدلامپ و باتوم کوهنوردی.

خدمات تور: ترانسفر زمینی با قطار اتوبوسی به مقصد سمنان، ترانسفر با اتوبوس به مقصد مهدیشهر، راهنماي تور، بیمه مسافرتی، یک وعده صبحانه، یک وعده شام در رستوران سنتی شاطر عباس، یک وعده نهار در هتل سنگسر (کاخ هژبر)، یک وعده میان وعده، ورودی موزه ها و اقامت.

 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi