برگزاری نشست علمی-تخصصی "گردشگری و تحول دیجیتالی در ایران"
یکشنبه 16 دی 1397 بازدید: 193


بیست و پنجمین نشست علمی- تخصصی با موضوع " گردشگری و تحول دیجیتالی در ایران " از سومین مرحله سلسله نشست های چشم انداز صنعت گردشگری در ایران توسط مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)، سخنرانان این نشست دکتر مرتضی یادگاری استاد دانشگاه تهران، دکتر مژگان رضایی و دکتر مریم السادات میرمجیدی مدرسان دانشگاه ازاد اسلامی می باشند. 
این نشست روز چهارشنبه 19 دی 1397 در جهاددانشگاهی برگزار می‌گردد. علاقمندان برای شرکت در این نشست می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.istta.ir  و کانال تلگرامی @ISTTA  مراجعه نمایند یا با شماره تلفن های 66491222 و 66491136 تماس حاصل نمایند.
سلسله نشست‌های چشم انداز صنعت گردشگري در كشور  با تلاش مركز گردشگري علمي – فرهنگي دانشجويان ايران و ساير دستگاهها با تمرکز بر مسائل مربوط به گردشگري و ارائه راهبردهاي مشخص در اين خصوص از مهر سال 94 شروع شده و تاکنون 24  نشست از اين مجموعه نشست ها در دو مرحله برگزار شده است.مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi