به همت مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران با همکاری مرکز گردشگری جهاددانشگاهی اصفهان برگزار می شود: چهارمین گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی
سه شنبه 9 بهمن 1397 بازدید: 382


به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (ISTTA)، در ادامه برگزاری سه دوره گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی دانشگاه‌های کشور با محوريت استان‌های تهران، البرز، اصفهان، زنجان، سمنان، قزوین، قم و مرکزی توسط مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران، چهارمین دوره گردهمایی با محوریت استان‌های تهران، البرز، اصفهان، یزد، چهارمحال و بختیاری، لرستان و یزد با همکاری مرکز گردشگری جهاددانشگاهی واحد اصفهان در تاریخ 24 بهمن ماه 1397 در سالن اجتماعات شهرداری این استان برگزار خواهد شد.
این گردهمایی باتوجه به فعاليت گروه‌هاي دانشگاهي با موضوع گردشگري و ميراث فرهنگي و توانمندي‌هاي شايان ميراث فرهنگي و گردشگري در پهنه سرزمين بزرگ ايران و كاستي‌هاي موجود و نگراني‌هاي مشهود دانشگاهيان در حفاظت و معرفي اين ميراث و توسعه صنعت گردشگري در كشور و نياز به فرهنگ‌سازي در اين عرصه در ميان اقشار مختلف،‌ در جهت انسجام‌بخشي و "يد واحد" كردن گروه‌هاي دانشجويي درگير در موضوعات ميراث فرهنگي و گردشگري با اخذ نظرات و دیدگاه‌های نمایندگان کانون‌ها، گروه‌ها و انجمن‌های مرتبط به منظور هم‌افزايي و اثربخشي بيشتر فعاليت‌ها،‌ تشكل‌هاي دانشجويي حامي گردشگری و حافظ میراث فرهنگی را ساماندهی می نماید.
در این طرح گروه‌های دانشجويي مرتبط می‌توانند در تدوین دستورالعمل‌ها، سياست‌ها و آئین‌نامه‌هاي گردشگري در جهت تسهیل، تسریع و بهبود کارها مشاركت داشته باشند و  شاكله دانشجويي، داوطلبانه، غيرسهم‌خواهانه، صادقانه و دلسوزانه دانشجويي موجب نقد و باعث رشد، پویایی و حرکت می‌شود و جلوی سکون را می‌گیرد.
همچنین این مرکز درنظر دارد نظرات، ایده‌ها و پیشنهادات اعضای این گروه‌ها را ساماندهی نموده و با بهره‌مندی از توانمندی‌های دانشجویان برای انجام فعالیت‌های گردشگری در این عرصه گام های مهمی بردارد.
شرکت کنندگان می توانند جهت ثبت نام در گردهمایی به سایت Reg.jdisf.ac.ir مراجعه نمایند یا با شماره تلفن 031-37932364 داخلی 21 در اصفهان و 66491222 در تهران تماس حاصل نمایند.
لازم به ذکر است ارائه گواهینامه و بازدید از جاذبه های گردشگری استان اصفهان در پایان گردهمایی از برنامه های جانبی خواهد بود.

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi