به همت مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران: برگزاری نشست علمی-تخصصی " تأثیر توسعه گردشگری بر اقتصاد ملی با رویکرد توسعه پایدار"
شنبه 13 بهمن 1397 بازدید: 307


به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)، بیست و ششمین نشست علمی- تخصصی با موضوع " گردشگری و تحول دیجیتالی" توسط مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هم‌زمان با برگزاری "دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته" در محل نمایشگاه بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، برگزار می‌شود.
دکتر  سیدحسن مطیعی لنگرودی، استاد دانشگاه تهران و دکتر  احمد شکیبا، عضو هیئت علمی پژوهشگاه مطالعات فرهنگی و اجتماعی جهاددانشگاهی سخنرانان این نشست می باشند.
این نشست در روز پنج‌شنبه مورخ 25بهمن1397 از ساعت 14 تا 16 در محل سالن صدف نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد. علاقمندان برای شرکت در این نشست می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.istta.ir مراجعه نمایند یا با شماره تلفن های 66491222 و 66491136 تماس حاصل نمایند.
سلسله نشست‌های چشم انداز صنعت گردشگري در كشور  با تلاش مركز گردشگري علمي – فرهنگي دانشجويان ايران و ساير دستگاهها با تمرکز بر مسائل مربوط به گردشگري و ارائه راهبردهاي مشخص در اين خصوص از مهر سال 94 شروع شده و تاکنون 25  نشست از اين مجموعه نشست ها در دو مرحله برگزار شده است.
لازم به ذكر است سخنراني ايراد‌شده در قالب گزارش راهبردي(Policy Paper) چاپ و منتشر خواهد شد.

 


 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi