برگزاری آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری با همکاری مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
چهار شنبه 8 اسفند 1397 بازدید: 328

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (ISTTA)، رحیم یعقوب زاده رییس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران گفت: صبح روز جمعه مورخ 10/12/1397 آزمون دوره‌های کوتاه مدت گردشگری شامل مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان ایران‌گردی و جهان‌گردی، راهنمایان طبیعت‌گردی و راهنمایان زمین گردشگری در سراسر کشور به طور همزمان با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران وابسته به جهاددانشگاهی برگزار می شود.
وی گفت: در این دوره، 4747 نفر برای شرکت در آزمون ثبت نام کرده اند که بیشترین آمار داوطلبان مربوط به تهران به تعداد 1305 نفر و کمترین داوطلبان مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد به تعداد 19 نفر است.
رییس مرکز همچنین افزود: این آزمون جامع در دو نوبت ساعات ۸ صبح برای داوطلبان مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و 10:30 برای داوطلبان راهنمایان گردشگری، طبیعت گردی و زمین‌گردشگری برگزار می شود.
گفتنی است این آزمون در واحدهای آموزشی جهاددانشگاهی سراسر کشور با حضور معاونین گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استانها، مسئولین آموزش و حراست سازمان میراث فرهنگی، مسئول حراست جهاددانشگاهی و دیگر مسئولین و ناظران استانی به نمایندگی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار می شود.
 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi