مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار می کند: اجرای تور یک روزه سفر به روستای ماسوله در قالب طرح ملی "مهر ایران"
چهار شنبه 16 مرداد 1398 بازدید: 505


به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، تور یک روزه بازدید از روستای پلکانی ماسوله و بازدید از جاذبه های آن ازجمله آبشار ماسوله در قالب طرح "مهر ایران" با هدف تمهید ایران‌گردی ارزان ویژه اعضای جهاددانشگاهی و خانواده هایشان در تاریخ 31 مرداد 1398 برگزار می شود.
طرح ملی "مهر ایران" با هدف تمهید ایران‌گردی ارزان و برنامه ریزی نظام مند سفر برای اعضای جهاددانشگاهی برنامه ریزی شده است.
لازم به ذکر است مرکز گردشگری جهاد دانشگاهی با اجرای بیش از صدها سفر گروهی و سابقه‌ی طولانی در امر گردشگری دانشجویی تصمیم به اجرای برنامه‌های گردشگری برای اعضای جهاد دانشگاهی داشته و در اجراي اين برنامه تلاش خواهد شد تا در جهت آشناسازی و ارتباط فرهنگي اعضای جهاد دانشگاهی و دانشجویان تمهیدات لازم به كار گرفته شود. هدف از اين بازديدهاي نظام‌یافته آگاهي اعضای جهاد دانشگاهی و دانشجويان در خصوص میراث فرهنگی و نیز بهره‌مندی از اوقات خوش سفر است تا در جهت تقویت آگاهی‌های مربوطه و گسترش و تعميق ارتباطات فرهنگي گام بردارد و اردوها و رويداد برگزار شده در قالب انتشار گزارشات تخصصي منتشر گردد.
 

 


برنامه زمان‌بندی تور یک روزه به مقصد روستای پلکانی ماسوله و آبشار ماسوله

 

 •  زمانبندی سفر:

زمان حركت: پنج شنبه مورخ 1398/5/31 ساعت 5 صبح، از درب اصلي دانشگاه تهران
زمان بازگشت: ساعت 23، درب اصلي دانشگاه تهران
 

 •  خدمات سفر:

یک وعده صبحانه
یک وعده ناهار
بیمه
بازدید از روستای ماسوله و آبشار ماسوله
 

 •  لوازم ضروری سفر:

کارت شناسایی، دفترچه بیمه، دارو و لوازم شخصی، کفش پیاده‌روی، کوله یک روزه، میان وعده، لیوان
 

 •      لوازم پیشنهادی:

دوربین عکاسی، کرم ضد آفتاب، دفترچه بیمه، لباس گرم، زیرانداز انفرادی، عینک آفتابی، کلاه نقاب‌دار

 •      توضیحات ثبت‌نام:
 1. هزینه هر نفر: 110 هزار تومان
 2. واریز مبلغ 110 هزار تومان به ازای هر نفر به حساب جاری 1992593646 نزد بانک ملت به نام مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران و ارسال فیش وایزی به شماره فکس02166491586
 3. آخرین مهلت ثبت نام:پایان وقت اداری شنبه مورخ 1398/5/25
 4. تماس با شماره: 66491222-66491136  -09909043895 (@ISTTA1) خانم امامی.
 •      شرایط سفر:
 1. اولویت ثبت نام در این تور با اعضای جهاددانشگاهی می‌باشد.
 2. ثبت نام برای عموم آزاد است.
 3. فرد ثبت‌نام‌کننده می‌بایست نسبت به ارسال فیش واریزی به همراه فرم ثبت نام تکمیل‌شده شامل (نام، نام خانوادگی، کد ملی، نام محل خدمت، شماره تماس) و تصویرکارت ملی و شناسنامه (برای کودکان و نوجوانانی که فاقد کارت ملی هستند) به مرکز راسا اقدام نماید. به فرم‌ها و مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 4. مسافرین حتما تا نیم ساعت قبل از حرکت در محل حاضر باشند، مسوولیت تاخیر و جاماندن به هنگام رفت یا برگشت به‌عهده خود مسافر می‌‌باشد.
 • توضیحات:

در صورت بروز برخی مشکلات پیش‌بینی نشده که منجر به تغییر زمان سفر از طرف مرکز گردشگری گردد تا یک هفته قبل از سفر به اطلاع همکاران خواهد رسید و در صورت انصراف همکاران بعلت تغییر زمان، عودت هزینه واریزی حداکثر تا یک هفته بعد از تکمیل فرم انصراف به حساب شخصی افراد امکان پذیر خواهد بود.

 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi