فراخوان مسابقه عکس "ایستاگردی"
سه شنبه 5 شهریور 1398 بازدید: 855

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، مسابقه عکس از جاذبه‌های گردشگری ایران به مناسبت 27 سپتامبر(5 مهر) روز جهانی گردشگری با هدف ثبت و معرفی زیبایی‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد جاذبه‌های گردشگری کشور توسط مرکز گردشگری برگزار می شود.


گوشی‌های هوشمند درحال حاضر یکی از مهم‌ترین ابزارهای ثبت و انتقال تجارب گردشگران در هنگام بازدید از مقاصد گردشگری در هنگام سفر هستند و موجب معرفی جاذبه‌های بدیع، بکر و کمترشناخته شده می‌شوند و اهمیت این ابزار نوین ارتباطی بیش از پیش مورد توجه است؛ در این راستا مرکز گردشگری با تمرکز بر مقاصد و رویدادهای گردشگری که از دریچه دوربین مردم عادی و به‌ویژه دانشجویان نمایش داده می‌شود، قصد دارد تا مسابقه "ایستاگردی" را برگزار کند. لذا از کلیه علاقمندان و به ویژه دانشجویان دعوت می‌شود تا عکس‌های واجد ارزش هنری، واقعی و معرف گردشگری ایران را که با گوشی یا دوربین‌های خود گرفته‌اند را به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

این عکس‌ها می‌تواند در جریان سفرهای انفرادی یا گروهی علاقه‌مندان گرفته شده باشد یا عکس‌هایی باشد که دانشجویان حین از سفرهای مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران ثبت کرده‌اند.

*ملاک انتخاب تصاویر برتر، تعداد شمارش بازدید عکس در گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی و داوری کارشناسان و عکاسان حوزه‌های محیط زیست، میراث فرهنگی و گردشگری است.

جوایز مرحله اول مسابقه 500000 تومان(نفر اول)، 300000 تومان(نفر دوم) و 200000(نفر سوم ) می‌باشد و تصاویر منتخب در روز جهانی گردشگری در سایت www.istta.ir و کانال تلگرام مرکز گردشگری به آدرس @istta و نیز نشانی اینستاگرامی به آدرس @istta.ir اعلام می‌گردد.

 

شرایط و نحوه ارسال آثار:

  عنوان مسابقه: ایستاگردی

  موضوع مسابقه: جاذبه‌های گردشگری ایران (با تأکید بر جاذبه‌های کمترشناخته شده)


  جایزه مسابقه:

1-    نفر اول: 500000 تومان

2-   نفر دوم: 300000 تومان

3-   نفر اول: 200000 تومان ملاک انتخاب تصاویر:

1- تعداد شمارش بازدید عکس در گروه ها و کانال های تلگرامی

2-داوری از سوی کارشناسان و عکاسان حوزه‌های محیط زیست، میراث فرهنگی و گردشگری

 

  تقویم مسابقه مرحله اول :

1-     ارسال عکس ها: تاریخ 5 / 6 / 1398 تا 1 / 7 / 1398

2-     اعلام برندگان مسابقه:  3 / 7 / 1398

3-     بارگزاری عکس‌های منتخب در کانال و سایت از تاریخ  5 / 7 / 1398 به بعد

 
  شرایط عکس‌های ارسالی:

1-درج عکس در تلگرام: هر شرکت‌کننده باید آیدی @istta و هشتک #ایستاگردی را در کپشن عکس درج و در گروه‌ها و کانال‌های تلگرام فوروارد کند.

2-درج عکس در اینستاگرام: هر شرکت‌کننده باید هشتک‌های #ایستاگردی، #مرکز گردشگری و #گردشگری را ذیل تصاویری که مربوط به جاذبه های گردشگری ایران است، درج کند.

3- اطلاعات مربوط به نام عکس و مکان آن حتما زیرنویس عکس باشد.

4-شرکت کننده باید عکس خود را با ملاحظه موارد فوق (فوروارد عکس در گروه و کانالهای تلگرامی و ارسال به ادمین @istta1) همراه با مشخصات شامل نام، نام خانوادگی و شماره تماس ارسال نماید.

5- محدودیتی در ارسال تصاویر نیست؛ تصاویر باید دارای ارزش هنری، واقعی و معرف جاذبه‌های گردشگری ایران باشد.

6- عکس ها باید بدون تغییر و ویرایش ارسال گردد.

7- حداقل سایز عکس‌های ارسالی می‌بایست 1500 پیکسل و یا حداقل حجم 1 مگابایت باشد؛ به تصاویر بی‌کیفیت ترتیب اثر داده نمی‌شود.

 
  آدرس دبیرخانه:

·   خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فخررازی، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک 72، جهاددانشگاهی، طبقه 2، مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران .

·   تلفن‌های تماس:  02166491136- 02166491222

·   تلگرام: istta@

·   اینستاگرام: istta.ir

·   پست الکترونیک: isttamail@gmail.com


 

 

 

 
 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi