برگزاری آزمون جامع هماهنگ دوره‌های کوتاه‌مدت گردشگری با همکاری مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران
سه شنبه 5 شهریور 1398 بازدید: 317


به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (ISTTA)، رحیم یعقوب زاده رییس مرکز گردشگری علمی -فرهنگی دانشجویان ایران گفت: صبح روز جمعه مورخ 8/6/1398 آزمون هماهنگ جامعه دوره‌های کوتاه‌مدت گردشگری شامل مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان ایران‌گردی و جهان‌گردی، راهنمایان طبیعت‌گردی و راهنمایان زمین گردشگری در سراسر کشور به طور همزمان از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و با همکاری مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران وابسته به جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.
وی گفت: در این دوره، 4774 نفر برای شرکت در آزمون ثبت نام کرده‌اند که بیشترین آمار داوطلبان مربوط به تهران به تعداد 1290 نفر و کمترین داوطلبان مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد به تعداد 12 نفر است.
رییس مرکز همچنین افزود: این آزمون جامع در دو نوبت ساعات ۸ صبح برای داوطلبان مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و 10:30 برای داوطلبان راهنمایان ایران‌گردی و جهانگردی، طبیعت‌گردی و زمین‌گردشگری برگزار می‌شود.
گفتنی است این آزمون با همکاری واحدهای جهاددانشگاهی سراسر کشور با حضور معاونین گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استانها، مسئولان آموزش و حراست سازمان میراث فرهنگی، مسئول حراست جهاددانشگاهی و دیگر مسئولان و ناظران استانی به نمایندگی مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران برگزار می‌شود.
آزمون جامع هماهنگ دوره‌های کوتاه‌مدت گردشگری تاکنون در دو مرحله (مرداد و اسفند 1397) با همکاری مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار شده است که سومین مرحله آن نیز در 8 شهریور 1398 برگزار خواهد شد.
 


 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi