کتابچه خلیج فارس و هویت ایرانی
دوشنبه 10 شهریور 1399 بازدید: 798


به گزارش روابط عمومی مركز گردشگري علمي – فرهنگي دانشجويان ايران(istta)،مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران اردیبهشت هر سال به مناسبت پاسداشت روز ملی خلیج فارس همایش ملی خلیج فارس را برگزار می کند که در سال 1399 با توجه به شیوع کرونا ویروس(کووید19) و تعطیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و براساس ابلاغ ستاد کرونا مبنی بر لغو کلیه همایش‌ها در کشور به دلیل رعایت ایمنی و سلامت شرکت‌کنندگان از ابتلا به این بیماری، دبیرخانه همایش ملی خلیج فارس، پانلهای تخصصی چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس را در قالب مجموعه گفتگوهای مجازی برگزار کرده است؛ برهمین اساس، نخستین پانل با موضوع "خلیج فارس و هویت ملی" با حضور شخصیت‌های علمی کشور ازجمله دکتر ابراهیم حاجیانی؛ دانشیار دانشگاه و معاون فرهنگی و برنامه‌ریزی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در خرداد 1399 برگزار شده است که کتابچه این گفتگو جهت بهره برداری علاقمندان به این تألیف شده است.

دکتر ابراهیم حاجیانی جامعه‌شناس، محقق و کارشناس مطالعات فرهنگی و معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری دیدگاه‌های خود را دربارۀ خلیج فارس و هویت ایرانی طی گفتگویی با دبیرخانه چهاردهمین همایش ملی علمی – فرهنگی خلیج فارس مطرح می‌کند.

ایشان سابقه ریاست مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران‌، مدیریت گروه پژوهش‌های فرهنگی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام را در کارنامه دارد و دارای تالیفاتی از جمله کتاب‌های جامعه‌شناسی هویتی ایرانی، هویت اجتماعی، بررسی مسائل فرهنگی و... است.

جهت دریافت فایل pdf کتابچه کلیک نمایید.
 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi