کتابچه ناسیونالیسم عربی و موضوع خلیج فارس
دوشنبه 23 فروردین 1400 بازدید: 594

به گزارش روابط عمومی مركز گردشگري علمي – فرهنگي دانشجويان ايران(istta)، مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران اردیبهشت هر سال به مناسبت پاسداشت روز ملی خلیج فارس همایش ملی خلیج فارس را برگزار می‌کند که در سال 1399 با توجه به شیوع کرونا ویروس(کووید19) و تعطیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و براساس ابلاغ ستاد کرونا مبنی بر لغو کلیه همایش‌ها در کشور به دلیل رعایت ایمنی و سلامت شرکت‌کنندگان از ابتلا به این بیماری، دبیرخانه همایش ملی خلیج فارس، پانلهای تخصصی چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس را در قالب مجموعه گفتگوهای مجازی برگزار کرده است؛ برهمین اساس، چهارمین گفتگو از سومین پانل تخصصی با موضوع ابعاد سیاسی و اجتماعی خلیج فارس با حضور دکتر علی‌محمد طرفداری، پژوهشگر و استادیار تاریخ سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با موضوع «ناسیونالیسم عربی و موضوع خلیج فارس» در آذرماه 1399 برگزار شده است که کتابچه این گفتگو جهت بهره‌برداری علاقمندان به این موضوع تألیف شده است.
شایان ذکر است در کارنامه علمی دکتر علی‌محمد کتاب‌های تألیفی و ترجمه شده و مقالاتی با موضوع شرق‌شناسی، ایران‌شناسی، هویت ملی، ناسیونالیسم و ... به چشم می‌خورد. جدیدترین اثر تألیفی ایشان کتاب از گنج‌یابی تا باستا‌ن‌شناسی: ایران‌شناسان اروپایی و باستان‌شناسی ایران در دوره قاجار و پهلوی است که انتشارات سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در سال 1388 چاپ و منتشر کرده است.


جهت دریافت فایل pdf کتابچه کلیک نمایید.
 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi