رونمایی از پوستر بیست و سومین سالگرد تأسیس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی
چهار شنبه 17 شهریور 1400 بازدید: 38

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، با نزدیک شدن به ۱۵ شهریورماه، سالگرد تشکیل سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، از پوستر بیست و سومین سالگرد تأسیس این سازمان با شعار «سازمان دانشجویان، فراگیرترین شبکه توانمندسازی دانشجویان در گام دوم انقلاب اسلامی» رونمایی شد.

در این شعار، چشم‌انداز سازمان دانشجویان به‌عنوان فراگیرترین شبکه دانشجویی ترسیم شده است که در راستای جهاد علمی، زمینه توانمندسازی فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و علمی دانشجویان با هدف تربیت نیروی انسانی جوان، مؤمن و انقلابی، دانا و کاردان، پرانگیزه و پرتلاش، مسئولیت‌پذیر، امیدوار، آماده عمل و تلاش جهادی، داوطلب و فداکار، محقق و اندیشمند، دارای اشتغال به آفرینش‌های علمی، فرهنگی، صنعتی فعالیت می‌کند. این توانمندسازی از طریق ایجاد و توسعه گروه‌های دانشجویی و تشکیل شبکه فعال میان آنها در سراسر کشور صورت می‌گیرد. همچنین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مبنای فکری نظری این شبکه و مقطع زمانی تحقق این چشم‌انداز در نظر گرفته شده است.

گفتنی است، سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی به منظور ساماندهی مطلوب و توسعه (ارتقا) مشارکت دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در زمینه‌های اجتماعی، سیاسی، علمی، صنفی و فوق برنامه در ۱۵ شهریور ماه ۱۳۷۷ تأسیس شد.

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi