امضاء تفاهم‌نامه مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران با انجمن صنفی خدمات مسافرتی گیلان
چهار شنبه 8 دی 1400 بازدید: 137

به گزارش مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران وابسته به سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی این تفاهم‌نامه به امضاء رحیم یعقوب‌زاده - رییس مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران - و احمد مطلبی - رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی استان گیلان - رسید.


یعقوب‌زاده درباره این تفاهم‌نامه توضیح داد: یکی از راهکاری توسعه گردشگری در ایران این است که هم‌افزایی بین تمام بخش‌ها باید بیشتر باشد؛ حالا چه در بخش خصوص و چه دولتی. بر همین اساس تصمیم گرفتیم از ظرفیت‌های آژانس‌های مسافرتی استفاده کنیم و در این راستا به سراغ اتحادیه آژانش‌داران هر استان رفتیم؛ چرا که وقتی پای اتحادیه به میان می‌آید، قطعا همکاری کنترل‌شده‌تر ، با هزینه کمتر و به شکل گسترده‌تر خواهد بود. بنابراین اردوهایی با کیفیت بهتر در حوزه گردشگری برای دانشگاهیان اعم از استادان، نخبگان، دانشجویان و اعضاء جهاد دانشگاهی برگزار می‌کنیم.
او افزود: امروز به شکل پایلوت اولین تفاهم‌نامه را با رییس اتحادیه آژانش‌داران استان گیلان منعقد کردیم و یکی دو ماه زمان می‌گذاریم تا نتایج این همکاری را بررسی کنیم و سپس با انجمن‌های صنفی تک تک استان‌ها تفاهم‌نامه داشته باشیم. با این کار تسهیلات خوبی در زمینه گردشگری برای دانشگاهیان فراهم می‌کنیم و با رویکرد فرهنگی‌تر اردوهایی را برای آن‌ها می‌توانیم برگزار کنیم.

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi