اخبار گردشگری
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در احکامی جداگانه، دو معاون وزارتخانه را منصوب کرد.
سه شنبه 30 شهریور 1400
وزیر فرهنگ و گردشگری جمهوری خلق چین در پیامی با تبریک انتصاب محمدمهدی اسماعیلی، خواستار همکاری‌های دوجانبه و گسترده فرهنگی میان دو کشور شد.
سه شنبه 30 شهریور 1400
معاون گردشگری از انتخاب و معرفی سه روستای ایران به سازمان جهانی جهانگردی در راستای اجرای طرح ابتکاری دهکده‌های گردشگری خبر داد.
دوشنبه 29 شهریور 1400
معاون گردشگری کشور با حضور مجازی در وبینار «کمیسیون مشترک مناطق شرق‌آسیا، اقیانوسیه و جنوب‌آسیا» و نیز «کمیسیون منطقه‌ای جنوب‌آسیا» سازمان جهانی گردشگری(UNWTO) ، از تحقق دستاوردهایی از جمله تمدید عضویت جمهوری اسلامی ایران در شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری، انتخاب کشورمان به عنوان نایب‌ رئیس کمیسیون جنوب آسیا و همچنین تصویب عضویت وزارت گردشگری در کمیته آموزش UNWTO خبر داد.
چهار شنبه 24 شهریور 1400
۶۰ تور گردشگری مجازی از جاذبه‌های مهم دیدنی کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شده است.
سه شنبه 23 شهریور 1400
معاون گردشگری کشور گفت: «با شکل‌گیری ساختار گردشگری خوراک به عنوان محصول و جاذبه‌ای جدید در صنعت گردشگری کشور، گامی مهم به سوی دستیابی هدف تنوع‌بخشی به محصولات گردشگری و توزیع سفر در کشور برداشته می‌شود.»
سه شنبه 23 شهریور 1400
کمیته گردشگری خوراک در انجمن دفاتر مسافرتی ایران تشکیل می‌شود.
سه شنبه 23 شهریور 1400
سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی گفت: «موافقت اصولی برای ایجاد مجتمع گردشگری در روستای بیگان شیروان با حجم سرمایه‌گذاری ۵۸ میلیارد ریال صادر و به سرمایه‌گذار تحویل داده شد.»
سه شنبه 23 شهریور 1400
رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی دفاترخدمات مسافرتی استان اصفهان گفت: بسیاری ازنیروهای متخصص که پیش ازبحران کرونا در دفاتر خدمات مسافرتی مشغول کار بودند، این روزها درتاکسی اینترنتی کار می کنند.
یکشنبه 21 شهریور 1400
رییس هیأت مدیره جامعه هتلداران ایران اقتضائات واکسیناسیون شاغلان در مراکز اقامتی کشور را تشریح کرد.
شنبه 20 شهریور 1400
ثبت جهانی هورامان به یک شروع بسیار بزرگ‌تر و حیاتی تر از آنچه که می‌تواند در ثبت یک اثر انجام بگیرد، نیاز دارد و آن هم تدوین نقشه یا عملیاتی کردن راهبردهای حفاظت از این میراث جهانی است.
شنبه 16 مرداد 1400
آخرین داده‌های سازمان جهانی گردشگری نشان می‌دهد که در ۵ ماه اول سال ۲۰۲۱، مقاصد سفر در سراسر جهان ۱۴۷ میلیون گردشگر بین‌المللی کمتر از مدت مشابه خود در سال ۲۰۲۰ را به ثبت رسانده است.
شنبه 16 مرداد 1400
رحیم یعقوب‌زاده رییس مرکز گردشگری علمی - فرهنگی دانشجویان ایران درباره‌ی گسترش زیرساخت‌ها و امکانات گردشگری در منطقه آزاد انزلی می‌گوید: در مناطق آزاد هر چقدر بتوانند بیشتر به جذب سرمایه‌گذار بپردازند، باعث افزایش حجم مبادلات تجاری، درآمد و اشتغال و افزایش تعداد گردشگران به استانی می‌شوند که در آن قرار گرفته‌اند.
سه شنبه 12 مرداد 1400
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi