اخبار گردشگری
رئیس فراکسیون گردشگری مجلس از جهاددانشگاهی که همواره حامی فرهنگ، صنعت، دانشگاه و آموزش کشور بوده است، درخواست کرد با توجه به در اختیار داشتن دانشکده گردشگری، به مدد این صنعت بیاید و کمک کند تا در این خصوص فرهنگسازی و تبلیغات صحیح انجام شود.
چهار شنبه 8 دی 1400
مدیر یک اقامت‌گاه بوم‌گردی گفت: نقش بانوان در ترویج و آموزش صنایع‌ دستی و آداب و رسوم سنتی که در اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی عرضه می‌شود، بسیار موثر است.
چهار شنبه 24 آذر 1400
تا آغاز سال نو میلادی و تعطیلات کریسمس چند هفته‌‌ای بیشتر باقی نمانده است. شهروندان بسیاری از کشورها برای این تعطیلات برنامه سفر تدارک دیده و تلاش می‌کنند از زمان‌‌شان به بهترین نحو استفاده کنند.
چهار شنبه 24 آذر 1400
معاونت گردشگری می‌گوید با اعزام راهنماهای گردشگری سعی در آگاه‌سازی و هدایت بازدیدکنندگان و رفع برخی نقایص دارد. با حضور این راهنماها، اکنون تور پاویون‌گردی ایران راه‌اندازی شده است.
چهار شنبه 24 آذر 1400
نخستین نشست کمیته گردشگری الکترونیک پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌ وابسته تهران عصر سه‌شنبه ۲۳ آذرماه ۱۴۰۰ در سالن خلیج فارس معاونت گردشگری برگزار شد.
چهار شنبه 24 آذر 1400
عضو هیات علمی پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی گفت: آغاز راه گردشگری کشاورزی به اواخر دهه ۱۸۰۰ میلادی باز می‌گردد، زمانی که در جنگ جهانی اول شهرنشینان به قصد گریز از خستگی‌های شهری و رکود اقتصادی مدتی کوتاه را در منازل اقوام روستایی خود سپری می‌کردند.
سه شنبه 23 آذر 1400
معاون گردشگری کشور: نیاز امروز در حوزه پژوهش گردشگری این است که محققان این حوزه با انتخاب مسائل به‌روز و کاربردی و نیز دارا بودن رویکرد آگاه‌سازی، ضمن اشراف کامل بر بازار گردشگری به عنوان آزمایشگاه این صنعت، نتایج و محصولات حاصل را با حداکثری اثربخشی به شیوه بازاریابی پژوهشی مورد فهم کامل و پذیرش مخاطبان قرار دهند.
سه شنبه 23 آذر 1400
در بیست و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری بر تعهد گردشگری جهانی برای شروع مجدد گردشگری حول محورهای مشترک پایداری، نوآوری و همبستگی تاکید شد.
سه شنبه 23 آذر 1400
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: گردشگری حق همه مردم دنیا است و هیچ‌کس نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد، این صنعت متعلق به همه مردم دنیا است و یک دیپلماسی فعال، موثر و پایدار به حساب می‌آید.
سه شنبه 23 آذر 1400
وزیر میراث فرهنگی ضمن اشاره به دیدار با مقامات ۱۷ کشور مختلف در حاشیه برگزاری مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری با هدف توسعه روابط گردشگری نوشت: احصای زمینه‌های همکاری مشترک در دستور کار قرار دارد.
چهار شنبه 17 آذر 1400
انتفاع فعالان گردشگری چیزی‌ است که وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بر آن تاکید دارد و برای این حوزه براساس آن هدف‌گذاری می‌کند.
چهار شنبه 17 آذر 1400
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی از برگزاری پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته ایران مستقل از صنایع‌دستی و با سیاست رویدادمحور خبر داد.
چهار شنبه 17 آذر 1400
نماینده آموزش و پرورش در بخش خرانق از تحصیل دانش اموزان خرانقی در رشته گردشگری یک مدرسه دوره متوسطه در خرانق خبر داد.
سه شنبه 16 آذر 1400
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi