رویداد های گردشگری
آئین پاسداشت ثبت کاشان به عنوان شهر جهانی نساجی در محل مجموعه تالار شهر (فرهنگسرای مهر) کاشان برگزار می شود.
سه شنبه 16 آبان 1402
گردشگری کودک را می‌توان پدیده‌ای جدید در دنیا دانست که البته چندان در دنیا هم تعریف شده نیست. شاید دلیل ایجاد این واژه در کشور ما ضرورت نیاز به این نوع سفرها به دلیل محدودیت‌های مدارس برای برگزاری سفر باشد.
یکشنبه 14 آبان 1402
رویداد هنری ایران و چین با حضور مقامات دو کشور در تالار ایران فرهنگستان هنر برگزار شد. در این رویداد بر افزایش تعاملات فرهنگی و هنری میان دو کشور تاکید شد.
سه شنبه 9 آبان 1402
به گفته معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی لغو روادید با برخی از کشورها در دستور کار قرار دارد.
سه شنبه 9 آبان 1402
یک دانشمند محیط زیست ایرانی برای نخستین بار در کشور جایزه مدیریت محیط زیست جهان اسلام را کسب کرد.
چهار شنبه 3 آبان 1402
روستای کندوان استان آذربایجان‌شرقی به عنوان نخستین روستای ایران در فهرست بهترین دهکده‌های جهانی گردشگری ثبت شد.
سه شنبه 2 آبان 1402
هم زمان با اجلاس سازمان جهانی گردشگری در ازبکستان و معرفی هشت روستای ایران برای رقابت جهانی، رییس هیأت مدیره جامعه انجمن‌های بومگردی های کشور گفت: این رویداد باعث ایجاد یک برند جهانی می شود و روستاها در مسیرهای بین المللی سفر قرار می گیرند و در اشتغال تاثیرگذار خواهد بود.
یکشنبه 30 مهر 1402
نخستین رویداد «فرش طهران» در موزه فرش ایران برگزار شد. در این رویداد جمعی از استادان فرش ایران سخنرانی کردند و تعدادی فرش نیز به نمایش گذاشته شد.
دوشنبه 24 مهر 1402
رئیس اداره ترویج و رویدادهای دفتر توسعه گردشگری داخلی از ثبت بیش از سی رویداد گردشگری در سامانه و تقویم رویدادهای گردشگری کشور خبر داد.
دوشنبه 24 مهر 1402
برنامه ضرب سکه، توسعه پایدار در صنعت گردشگری مستلزم رشد فراگیر امروز شنبه ۱۰ شهریور ساعت ۱۱ از رادیو گفتگو پخش خواهد شد.
شنبه 10 مهر 1400
تا برگزاری رویدادی در حوزه گردشگری در یک کشور حاشیه خلیج فارس تنها یک ماه باقی مانده، این رویداد قرار بود در سال ۲۰۲۰ برگزار شود اما با شیوع و همه‌گیری کرونا یک سال به تاخیر افتاد و حال با شعار «پیوند اذهان و خلق آینده» از ۲۸ مهر بازگشایی شده و تا ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ نیز ادامه خواهد داشت.
دوشنبه 29 شهریور 1400
معاون گردشگری کشور گفت: «پاویون گردشگری جمهوری اسلامی ایران به عنوان درگاه ورودی، نخستین بخش از ۹ بلوک غرفه کشور در نمایشگاه اکسپو دبی به شمار می‌آید که قرار است از تاریخ ۹ مهر ماه ۱۴۰۰ لغایت ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ در شهر دبی کشور امارات برگزار شود.»
شنبه 20 شهریور 1400
جشنواره ملی «ایران‌بانان» با همکاری شورای هماهنگی و دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار می‌شود.
دوشنبه 16 فروردین 1400
12345
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi