مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار می کند: اجرای تور یک روزه سفر به کاشان، مشهد اردهال و نیاسر در قالب طرح ملی "مهر ایران"
یکشنبه 17 شهریور 1398 بازدید: 476
 
 
 
به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، تور یک روزه بازدید از شهر کاشان، مشهد اردهال و نیاسر در قالب طرح "مهر ایران" با هدف تمهید ایران‌گردی ارزان ویژه اعضای جهاددانشگاهی و خانواده هایشان در تاریخ 11 مهر 1398 برگزار می شود.
در این تور بازدید از جاذبه‌های باغ فین، دو الی سه خانه از خانه‌‌های تاریخی از جمله «طباطبائی‌ها یا بروجردی‌ها و حمام سلطان امیر احمد» در کاشان، زیارت مرقد مطهر سلطانعلی ابن محمد باقر و آرامگاه سهراب سپهری در مشهد اردهال و آبشار نیاسر برنامه ریزی شده است.

طرح ملی "مهر ایران" با هدف تمهید ایران‌گردی ارزان و برنامه ریزی نظام مند سفر برای اعضای جهاددانشگاهی برنامه ریزی شده است.

 


 

 

 برنامه زمان‌بندی و فرم ­ثبت نام تور یک روزه ویژه اعضاي جهاد دانشگاهي و خانواده­ هایشان به مقصد (شهر تاریخی، گردشگری و زیارتی کاشان، نیاسر، مشهد اردهال)

«به صورت اقساط سه ماهه»

 

  •     زمانبندی سفر:

1.    زمان حركت: پنج شنبه مورخ 1398/7/11 ساعت 5 صبح، از روبروی درب اصلي دانشگاه تهران ابتدای خیابان فخررازی؛ (لطفا 15 دقیقه قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید)
2.    زمان بازگشت: ساعت 23:30 / درب اصلي دانشگاه تهران

  •      وسیله ایاب و ذهاب:

اتوبوس VIP (25 نفره)

  •      خدمات پذیرایی:

1- صبحانه      2- ناهار        3- دو میان وعده

  •      خدمات سفر:

1.    صرف صبحانه (کترینگی) در مجتمع رفاهی حافظیه (30 دقیقه)
2.    برنامه کاشان:
* بازدید از جاذبه‌های باغ فین کاشان (ساعت 10:30 تا 12:00)
* بازدید از دو الی سه خانه از خانه‌‌های تاریخی کاشان از جمله «طباطبائی‌ها یا بروجردی‌ها و حمام سلطان امیر احمد» ساعت (12:30 تا 14:00) / «پذیرایی میان وعده»
3.    برنامه مشهد اردهال:
* ناهار در مجتمع خورشید، زیارت مرقد مطهر سلطانعلی ابن محمد باقر و آرامگاه سهراب سپهری (ساعت 15:00 تا 16:30)
4.    برنامه نیاسر:
* بازدید از آبشار و.... (ساعت 17:00 تا 19:30)
5.    حرکت به سمت تهران (ساعت 19:30) / «پذیرایی میان وعده»
6.    بیمه

  •      لوازم ضروری سفر:

کارت شناسایی، دارو و لوازم شخصی، کفش پیاده¬روی، کوله یک روزه، میان وعده، لیوان

  •      لوازم پیشنهادی:

دوربین عکاسی، کرم ضد آفتاب، دفترچه بیمه، لباس گرم، زیرانداز انفرادی، عینک آفتابی، کلاه نقاب¬دار

  •      شرایط ثبت‌نام:

هزینه هر نفر 155 هزار تومان است که مسافر باید قسط اول به مبلغ 59/000 تومان هنگام ثبت‌نام به همراه فرم تایید شده توسط امور مالی واحد به حساب جاری بانک ملت شعبه دانشگاه تهران به شماره 1992593646 به نام مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران واریز نماید و پس از آن تصویر فیش واریزی به همراه فرم ثبت نام تکمیل‌شده شامل (نام، نام خانوادگی، کد ملی، نام محل خدمت، شماره تماس) و تصویرکارت ملی (برای لیست بیمه) و شناسنامه (برای کودکان و نوجوانانی که فاقد کارت ملی هستند) از طریق فکس به شماره 66491589 و یا به شماره تلگرام 09909043895 اقدام نماید. به فرم‌ها و مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.
* الباقی اقساط طی دو ماه متوالی (به مبلغ هر قسط 48/000 تومان) پس از سفر به حساب مرکز واریز شود و تصویر فیش‌های واریزی از طرق ذکر شده ارسال شود.
* شرکت کنندگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66491222-66491136 با خانم امامی تماس بگیرند.
* آخرین مهلت ثبت نام:پایان وقت اداری چهارشنبه مورخ 1398/7/3

  •      توضیحات

* اولویت ثبت نام در این تور با اعضای جهاددانشگاهی است.
* در صورت بروز برخی مشکلات پیش‌بینی نشده که منجر به تغییر زمان سفر از طرف مرکز گردشگری گردد تا یک هفته قبل از سفر به اطلاع همکاران خواهد رسید و در صورت عدم ظرفیت تور، سفر کنسل خواهد شد.
* مسافرین حتما تا نیم ساعت قبل از حرکت در محل حاضر باشند، مسوولیت تاخیر و جاماندن به هنگام رفت یا برگشت به‌عهده خود مسافر می‌‌باشد.

دریافت فایل فرم ثبت نام


 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi