اخبار گردشگری
رئیس مرکز گردشگری علمی - فرهنگی دانشجویان ایران در چهارچوب گسترش همکاری‌های بین‌المللی با محوریت موضوع گردشگری با رییس مرکز اسلامی ایران و رایزنان علمی و فرهنگی سفارت ایران در مسکو دیدار کرد.
سه شنبه 2 خرداد 1396
رحيم يعقوب‌زاده، رئيس مركز گردشگري علمي – فرهنگي دانشجويان ايران كه به همراه هیئت اعزامی جهاد دانشگاهی به روسيه سفر كرده است، دوشنبه، ۱ خردادماه با حضور در مرکز اسلامی ایران در مسکو با حجت‌الاسلام‌والمسلمین صابر اکبری‌جدی دیدار و گفت‌وگو کرد.
سه شنبه 2 خرداد 1396
مدیر کل دفتر زیستگاه ها و امور مناطق سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سهم کشورهای خاورمیانه از صنعت اکوتوریسم 5.2 دهم درصد است که سهم ایران از آن، کمتر از یک درصد است.
سه شنبه 2 خرداد 1396
استقبال گردشگران خارجی از اماکن تاریخی ـ فرهنگی استان فارس در دو ماه امسال ۴۲ درصد افزایش داشت.
سه شنبه 2 خرداد 1396
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اجرای پایلوت طرح‌های گردشگری پایدار در منطقه حفاظت شده روچو و پارک ملی خبر اظهار کرد: همکاری بین سازمان‌های محیط زیست، جنگل‌ها و میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری به منظور اجرای طرح‌های اکوتوریسم ضروری است.
سه شنبه 2 خرداد 1396
گردشگري به‌عنوان پدیده‌اي اجتماعي- اقتصادي متأثر از عوامل گوناگوني است که در این ميان، ایدئولوژي سياسي تأثير بسزایي بر آن دارد. از همین‌رو است که کارشناسان معتقدند رکود یا رونق این صنعت در هر کشور تا حدود زیادي به ایدئولوژي سياسي وابسته است
سه شنبه 2 خرداد 1396
اول خرداد روز جهانی تنوع زیستی است و شعاری که برای امسال در نظر گرفته شده "تنوع زیستی و گردشگری پایدار" است.
سه شنبه 2 خرداد 1396
یک گردشگر فرانسوی می‌گوید: «چهار سال است که ما غربی‌ها فکر می‌کنیم ایران کشور بازتر و آزادتری شده است. احساس‌مان این بود که دوره احمدی‌نژاد، ترسناک بوده و حالا این دولت می‌خواهد آن ذهنیت را پاک کند؛ ما شاهدیم این اتفاق افتاده، برای همین فرانسوی‌های بیشتری به ایران می‌آیند.»
دوشنبه 1 خرداد 1396
معاون سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد: تنوع زیستی در سطح گونه و اکوسیستم، رکن مهمی در بسیاری از جنبه‌های گردشگری است.
دوشنبه 1 خرداد 1396
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: ورود گردشگران خارجی به این استان در دولت یازدهم نسبت به دولت قبل پنج برابر شده است.
دوشنبه 1 خرداد 1396
مجمع جهانی اقتصاد برای سومین سال پیاپی صنعت گردشگری ایران را به عنوان مقرون به صرفه ترین صنعت در جهان برای گردشگران خارجی اعلام کرد.
دوشنبه 1 خرداد 1396
مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری شرکت راه آهن گفت: خط ثابت گردشگری ریلی تهران - سوادکوه از پنجشنبه این هفته فعال می شود.
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396
ارديبهشت به مدد مشارکت آگاهانه ملت هميشه در صحنه، روزی ماندگار شد.
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi