اخبار گردشگری
شماره هشتم فصلنامه مطالعات فرهنگی - سیاسی خلیج فارس حاوی مقالات علمی - ترويجي در زمینه مسائل فرهنگی و سیاسی مربوط به خلیج فارس و ساکنان جزایر و جزاير آن منتشر شد.
سه شنبه 24 اسفند 1395
شماره هفتم فصلنامه مطالعات فرهنگی - سیاسی خلیج فارس حاوی مقالات علمی - ترويجي در زمینه مسائل فرهنگی و سیاسی مربوط به خلیج فارس و ساکنان جزایر و جزاير آن منتشر شد.
سه شنبه 24 اسفند 1395
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: «ایجاد اشتغال پایدار و متناسب با فرهنگ مناطق مختلف از طریق احیای بناهای تاریخی کاملا امکان‌پذیر است و باید روی این حوزه برای رفع معضل اشتغال حساب کرد.»
سه شنبه 24 اسفند 1395
حذف قوانین دست و پاگیر برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری و تاکید بر بهره مندی از ظرفیت بخش خصوصی در تدوین سند راهبردی توسعه گردشگری محور هجدهمین جلسه کمیسیون گردشگری، اقتصاد هنر و اقتصاد ورزش اتاق ایران بود.
سه شنبه 24 اسفند 1395
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور اعلام کرد: «هر خانواده ایرانی با هر بضاعت اقتصادی می‌تواند مقاصدی را برای سفر در کشور انتخاب کند.»
یکشنبه 22 اسفند 1395
دکتر شهرود امیرانتخابی رئیس موسسه آموزش عالی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری: میراث فرهنگی عینی ترین و بزرگترین شاهد وجود و سرزندگی و خلاقیت یک ملت در طول تاریخ است.
یکشنبه 22 اسفند 1395
رسانه‌های ترکیه پیش‌بینی کردند در تعطیلات نوروز پیش‌رو، بیش از250 هزار گردشگر ایرانی از طریق مسیرهای هوایی و زمینی به ترکیه سفر کنند.
شنبه 21 اسفند 1395
شماره ششم فصلنامه مطالعات فرهنگی - سیاسی خلیج فارس حاوی مقالات علمی - ترويجي در زمینه مسائل فرهنگی و سیاسی مربوط به خلیج فارس و ساکنان جزایر و جزاير آن منتشر شد.
سه شنبه 17 اسفند 1395
دكتر غلام‌حیدر ابراهیم بای سلامی عضو شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری در نخستين جلسه شورای سیاست‌گذاری دوازدهمين همايش ملي علمي – فرهنگي خليج فارس که توسط مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار می شود، گفت: در همايش خليج فارس باید از فضاي مه‌آلود تئوريك به سمت واقعيات حركت كنيم تا مباحث منجر به نتیجه شود.
سه شنبه 17 اسفند 1395
دکتر سعید پورعلی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی در نخستين جلسه شورای سیاست‌گذاری دوازدهمين همايش ملي علمي – فرهنگي خليج فارس گفت: باید جنبه های فرهنگی و ترویجی همایش خلیج فارس را تقویت کرد.
دوشنبه 16 اسفند 1395
نخستين جلسه شورای سیاست‌گذاری دوازدهمين همايش ملي علمي – فرهنگي خليج فارس با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی و برخی از مسئولین روز شنبه مورخه 14 اسفندماه در دفتر مرکزی این نهاد برگزار شد.
دوشنبه 16 اسفند 1395
یکی از مهم‌ترین مسائل در قرار گرفتن یک منطقه ذیل مقاصد گردشگری مطرح، دسترسی آسان است؛ امتیازی که انزلی آن را دارد.
دوشنبه 9 اسفند 1395
به‌گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی و فرهنگی دانشجویان ایران(Istta) به نقل از «میراث آریا» پنجشنبه 5 اسفند در یازدهمین المپیاد فرش دست‌بافت کشور که با حضور 20 استان در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس برگزار شد، دانشجویان مراکز آموزش تحت‌پوشش مؤسسه آموزش‌عالی سازمان افتخار آفریدند.
یکشنبه 8 اسفند 1395
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi