اخبار گردشگری
نشست علمی - تخصصی بررسي وضعيت موجود و الگوي مطلوب گردشگري در ايران در مرکز تحقیقات استراتژیک مجـمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
سه شنبه 3 اسفند 1395
ماهنامه گردشگری «ZBBZ» سنگاپور که به دو زبان انگلیسی و چینی منتشر می‌شود، در ویژه‌نامه‌ای با معرفی ایران، کشورمان را به مرواریدی درخشان تشبیه کرد.
سه شنبه 3 اسفند 1395
یکی از جاذبه‌های گردشگری مکان رخدادهای تاریخی است که در گونه‌شناسی گردشگری فرهنگی می‌توان آنها را دسته‌بندی کرد. مکان‌های خاص، نماد و سمبل وقوع تحولات سیاسی و اجتماعی هستند که به لحاظ تأثیرگذاری و نقطه عطف تاریخی مبدأ و سرآغاز یک سری تحولات تاریخی هستند که برای همیشه در اذهان باقی خواهند ماند.
سه شنبه 26 بهمن 1395
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه در توزیع مقاصد گردشگری باید زیرساخت ها را تقویت کنیم، تصریح کرد: در افق 1404 گردشگری باید جایگزین درآمد نفتی شود.
یکشنبه 24 بهمن 1395
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان اینکه امسال 6 درصد درآمدهای کشور از محل گردشگری خارجی حاصل شده است، گفت: «پیش‌بینی می‌شود این میزان در سال 96 به 10 درصد برسد.»
یکشنبه 24 بهمن 1395
رئبس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران در نخستین همایش تجاری سازی خدمات گردشگری تقدیر شد.
چهار شنبه 20 بهمن 1395
همایش «تجاری‌سازی خدمات گردشگری» در حاشیه دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری صبح امروز آغاز به کار کرد.
سه شنبه 19 بهمن 1395
موسسه معتبر تحقیقاتی یورومانیتور در تازه‌ترین گزارش خود به بررسی 100 شهر برتر مقصد سفر در جهان پرداخته و علاوه ‌بر معرفی این شهرها به روند توسعه توریستی این شهرها و مسائل مهم منطقه‌ای در این حوزه اشاره داشته است.
دوشنبه 18 بهمن 1395
ژان مارک آیرو، وزیر خارجه فرانسه؛ در همایش تجاری ایران و فرانسه با تاکید بر اینکه به دنبال همکاری درازمدت با ایران در بخش های ریلی، بندری و انرژی هستیم، گفت: بعد از امضای قرارداد وین وارد مرحله جدیدی شدیم و این تفاهم برای ما بسیار مهم است.
دوشنبه 18 بهمن 1395
افشین یزدانی با هشدار نسبت به تبدیل شدن مرودشت به زمین بایر، از کوتاه سازی دومین کندوی سیلوی گندم در حریم محوطه میراث جهانی تخت جمشید و نقش رستم خبر داد.
دوشنبه 18 بهمن 1395
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران از روز دوشنبه هفته جاری در زمینی به مساحت 40 هزار مترمربع با حضور 446 شرکت داخلی و خارجی از 21 کشور بر پا می شود.
یکشنبه 17 بهمن 1395
آمار سازمان ملی گردشگری چین نشان می‌دهد در جریان تعطیلات یک هفته‌ای عید بهار، درآمد گردشگری برای این کشور به ۶۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار رسیده است.
یکشنبه 17 بهمن 1395
رئيس مركز گردشگري علمي – فرهنگي دانشجويان ايران در نشست هم انديشي تجاري سازي خدمات گردشگري كه در محل سازمان توسعه تجارت ايران روز 12 بهمن برگزار گرديد، حضور يافت.
شنبه 16 بهمن 1395
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi