اخبار گردشگری
جمعی از اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و صاحبان استعداد برتر بنیاد ملی نخبگان در پنجمین مرحله از بازدیدهای علمی-فرهنگی ویژه صاحبان استعداد برتر بنیاد ملی نخبگان و در قالب دوزادهمین دوره طرح ملی "ایران، مرز پرگهر" از شرکت تحقیقاتی سیناژن بازدید کردند.
شنبه 28 مرداد 1396
تازه‌ترین گزارش وزارت گردشگری ترکیه حاکی از آن است که تعداد گردشگران ایرانی وارد شده به ترکیه در نیمه نخست سال ۲۰۱۷ از مرز یک‌میلیون نفر گذشته که ایران را در فهرست چهارمین مبدا ء برتر گردشگر فرست به ترکیه در ۶ ماه نخست سال ۲۰۱۷ قرار داده است.
سه شنبه 17 مرداد 1396
تعطیلات ایران برخلاف آنچه طی سال‌های اخیر مکرر در رسانه‌ها اعلام شده رقم بالایی ندارد. این اتفاق یک علت مشخص نیز بیشتر ندارد. سایر کشورها از 2روز تعطیلات پایان هفته بهره می‌برند و سرجمع آن در یک سال رقم بالاتری از تعطیلات جسته و گریخته ما ایرانی‌هاست.
سه شنبه 17 مرداد 1396
سرپرست فصل سوم کاوش آبراهه‌های تخت‌جمشید از شناسایی آبراهی جدید و آثاری چون دسته تزیینی شمشیر از سنگ لاجورد، قطعه‌هایی از آجرهای لعاب‌دار، مهره سنگی عقیق و غیر از آن خبر داد.
دوشنبه 16 مرداد 1396
نمایندگان شرکت‌هایی از بیش از 30 کشور جهان برای ساماندهی گردشگری پزشکی در ایران اعلام آمادگی کردند.
دوشنبه 16 مرداد 1396
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی ضمن تاکید بر تقویت فضای تعاملی و مشارکتی این نهاد با دانشجویان، گفت: جهاد دانشگاهی همواره در جهت اجرای فعالیت‌های گزین فرهنگی، کشور را به سمت سربلندی و عزت و استقلال حقیقی بیشتر پیش برده است.
یکشنبه 15 مرداد 1396
تفاهم نامه ای مشترک بین مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران و شرکت به سیما سامانه ایرانیان منعقد شد.
یکشنبه 15 مرداد 1396
آیين بزرگداشت سي و هفتمین سالگرد تأسيس جهاددانشگاهي با حضور مسوولان كشوری و جمعی از شخصيت‌های علمی و فرهنگی برگزار‌ می شود.
یکشنبه 8 مرداد 1396
رئیس شرکت فناوری بن یاخته رویان در خصوص نقش پژوهشگاه رویان در توسعه گردشگری درمانی گفت: بیماران 31 کشور برای درمان ناباروری به این پژوهشگاه مراجعه می کنند که بیشتر آنها از کشورهای خاورمیانه هستند و کشورهای اروپایی هم در این زمینه رتبه بعدی را دارند.
دوشنبه 19 تیر 1396
رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران، تصریح کرد: رویکرد اصلی جهاد دانشگاهی در برگزاری دوره‌های گردشگری دانشجویان، بازدید از مکان‌ها و مراکز فرهنگی و دستاورهای انقلاب اسلامی، است و ایجاد حس معنویت در دانشجویان اهمیت دارد و بُعد اشتغال‌زایی مستتر در این اردوهاست.
یکشنبه 18 تیر 1396
گردشگری جامعه‌محور تاکنون در ایران اجرا نشده و به آن توجهی نشده اما کارشناسان معتقدند اگر این شیوه از گردشگری در جوامع کوچک اجرایی شود به دلیل آنکه براساس جامعه مشخصی، برنامه‌ریزی شده و افراد جامعه ویژه‌ای در آن مشارکت داده می‌شوند، بسیار موثرتر و بهتر از توسعه گردشگری از سوی بنگاه‌های کوچک گردشگری عمل می‌کند.
شنبه 17 تیر 1396
به گفته فعالان صنعت گردشگری، ارائه تسهیلات ویژه (ارزان‌قیمت و بلندمدت) به فعالان و سرمایه‌گذاران گردشگری یکی از راه‌هایی است که می‌تواند به توسعه این صنعت کمک کند.
شنبه 17 تیر 1396
دومین گردهمایی تشکل‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی توسط مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار شد.
چهار شنبه 14 تیر 1396
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi