اخبار گردشگری
پس از ۱۵ سال، سرانجام سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تصمیم گرفت به آمارهای گردشگری سر و سامانی دهد و تکلیف طرح معوق «حساب های اقماری گردشگری» را روشن کند.
سه شنبه 30 خرداد 1396
مشاور و دستیار ویژه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری پیشنهاد داد که به‌دستور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در کانون ملی هماهنگی گردشگری، کارگروه گردشگری دریایی تشکیل شود.
سه شنبه 30 خرداد 1396
به باور کارشناسان، در دسترس بودن اطلاعات مربوط به ورود گردشگران خارجی و طبقه‌بندی آنها بر اساس ملیت و نحوه ورودشان به کشور و حتی شهرهایی که بیشترین پایانه ورود گردشگران به یک کشور بوده است، می‌تواند نقش فوق‌العاده مهمی در برنامه‌ریزی و ارتقای این صنعت ایفا کند.
سه شنبه 30 خرداد 1396
معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرماندار همدان گفت: در نوروز امسال، 93 هزار و 418 نفر از گردشگران در مکان‌های مشخص شده شامل هتل‌ها، اقامتگاه‌ها، خانه‌های مسافر و مدارس طبق آمار رسمی اسکان یافتند که این تعداد با آمار غیررسمی اسکان مسافران، افزایش می‌یابد.
دوشنبه 29 خرداد 1396
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از رشد هفت برابر گردشگری در این استان خبر داد.
دوشنبه 29 خرداد 1396
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر از توسعه گردشگری در بندر تاریخی سیراف خبر داد و گفت: قلعه نصوری واقع در بندر سیراف مرمت می‌شود.
دوشنبه 29 خرداد 1396
سند جامع گردشگری قرار است تا نیمه دوم امسال تدوین و سپس برای تایید به نهادهای مربوط ارسال شود.
دوشنبه 29 خرداد 1396
رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: شهرها هم مبداء و هم مقصد گردشگری به حساب می آیند و لذا برنامه‌ریزی روی شهرها باید محور توسعه گردشگری باشد.
یکشنبه 28 خرداد 1396
«مشکل گردشگری ایران با چین، اقامت در خانه‌های غیرمجاز نیست، بلکه دانشجویان چینی‌زبان رشته‌های ادبیات فارسی و الهیات هستند که بازار کار را از دست ایرانی‌ها خارج کرده‌اند»
یکشنبه 28 خرداد 1396
به گفته دستیار ویژه رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری درحالی طرح توسعه گردشگری جاده ابریشم، الزامی قانونی برای سایر دستگاه‌ها شده، که چین روی این جاده به لحاظ اقتصادی و سیاسی به شدت متمرکز شده و سرمایه‌گذاری هنگفتی برای آن کرده است.
یکشنبه 28 خرداد 1396
آمارهای موجود از افزایش 62 درصدی ورود گردشگران خارجی به کاشان از پانزدهم فروردین ماه تا پانزدهم خرداد ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
یکشنبه 28 خرداد 1396
گردشگری یکی از مهمترین بخش های اشتغالزایی است و با توجه به پتانسیل روستاها می توان زمینه اشتغال را به ویژه برای جوانان فراهم کند.
شنبه 27 خرداد 1396
رئیس‌جمهوری گفت: «ظرفیت‌های کشور در حوزه گردشگری این حوزه را به یکی از اولویت‌های سیاست‌گذاری کشور در سال‌های آتی تبدیل می‌کند».
شنبه 27 خرداد 1396
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi