تازه های گردشگری
«تپه‌خورشید» معنی نام «چغا خور» یکی از زیباترین تالاب‌های ایران است که در دل استان چهارمحال و بختیاری جای گرفته؛ تالابی بین‌المللی با گونه‌های بی‌شمار گیاهی و آبزیان که موجب تنوع زیست‌محیطی و کوچ صدها هزار پرنده نیز شده‌است.
چهار شنبه 13 تیر 1397
باغ کتاب تهران با ایفای نقش حمایتی در رونق کلیه فرآیندهای مرتبط با کتاب و کتاب خوانی یکی از بزرگترین فروشـــگاه های جهان می باشد.
دوشنبه 19 تیر 1396
به دلیل وجود مناطق کوهستانی و مراتع فراوان، استان لرستان از دیرباز مورد توجه ایل‌ها و طوایف کوچ‌رو بوده است. جمعیت عشایر استان لرستان بیش از ۱۴ هزار نفر تخمین زده می‌شود.
سه شنبه 9 خرداد 1396
موزه تنوع زیستی یکی از موزه های شهر تهران است که در محدوده منطقه ۲ شهرداری تهران در محوطه پارک پردیسان مابین بزرگراه های شیخ فضل الله نوری، شهید حکیم، شهید همت و یادگار امام (ره) واقع شده است.
دوشنبه 1 خرداد 1396
ژوراسیک پارک تهران یا بوستان دایناسورهای متحرک یک بوستان آموزشی، گردشگری و تفریحی است که در سال ۱۳۹۳ به بهره‌برداری رسیده است.
دوشنبه 11 اردیبهشت 1396
دهم اردیبهشت از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی و دولت ایران به‌عنوان روز ملی خلیج فارس نام‌گذاری شده است. شاه عباس صفوی با کمک انگلیسی‌ها در این روز در سال 1622 میلادی توانست هرمز را از چنگ پرتغالی‌ها درآورد. از این رو نام‌گذاری این روز در واقع به نوعی تاکید بر پیروزی ایرانی‌ها علیه مهاجمان در خلیج‌فارس است.
یکشنبه 10 اردیبهشت 1396
هدف پروژه گردشگری اجتماع‌محور در اندونزی، بهتر کردنشرایط اجتماعی- اقتصادی برای جامعه محلی است؛ آن هم درحالی‌که از این طریق توسعه پایدار محیط طبیعی و فرهنگی را تضمین می‌کند.
شنبه 9 اردیبهشت 1396
از منظر بخش خصوصی مقوله سرمایه‌گذاری بسیار مهم است و گردشگری می‌تواند به‌عنوان زمینه سرمایه‌گذاری عمل کند.
شنبه 9 اردیبهشت 1396
مدیریت گردشگری در کشورهای مختلف جهان به روش‌های متفاوتی صورت می‌گیرد که صنعت گردشگری را از سیاست‌های گوناگون ناشی از این ساختارها متاثر می‌کنند. نگاهی به کشورهای موفق جهان می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که چرا و چگونه این کشورها توانسته‌اند به موفقیت دست یافته و منابع موجود را چگونه به درستی مدیریت کرده‌اند.
دوشنبه 4 اردیبهشت 1396
اوایل فروردین‌ماه بود که خبر پهلوگیری یک فروند کشتی کروز اقیانوس‌پیما مجهز به امکانات تفریحی و رفاهی در بندر جزیره کیش در خبرگزاری‌ها منتشر شد. بنابر اعلام مسوولان، این کشتی مسافربری با قابلیت فراهم آوردن سفر ایمن، برای سفرهای تفریحی داخل کشور به‌کار گرفته خواهد شد و قرار است در ابتدا در مسیر کیش به قشم و برعکس و پس از آن در مسیر سایر بنادر حوزه خلیج‌فارس تردد داشته باشد.
دوشنبه 28 فروردین 1396
عبارت MICE (یعنی ملاقات ها، انگیزش ها، انجمن ها و نمایشگاه ها) بخشی از توریسم را تشکیل می دهد که شامل فعالیت ها و رویدادهای تجاری است.
سه شنبه 15 فروردین 1396
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi