تازه های گردشگری
‌آتشفشان شناسان تنها افرادی نیستند که از زیبایی بی نقص آتشفشان‌های جهان قدردانی می‌کنند. مسافران امروزی نیز به دنبال نمایی نزدیک از کوه‌های آتشفشانی و خاکستر و مواد مذاب هستند.
چهار شنبه 28 اسفند 1398
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تهران گفت: «طرح گردشگری مجازی "تهران را در خانه ببینیم " از تاریخ 2 تا 13 فروردین‌ماه 99 به‌منظور معرفی جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی این استان اجرا می‌شود.»
چهار شنبه 28 اسفند 1398
رود نیل با بیش از ۴۰۰۰ مایل (۶۶۵۰ کیلومتر) طول در میان دریاچه ویکتوریا و دریای مدیترانه جریان دارد. در امتداد این رود بخش نسبتا کوچکی بین اسوان (Aswan) و لوکسور (Luxor) در جنوب مصر بسیار زیبا و جذاب است.
شنبه 24 اسفند 1398
بر اساس آخرین خبرهای واصله، بازگشایی قدیمی ترین هرم مصر پس از 14 سال صورت پذیرفت.
دوشنبه 19 اسفند 1398
معرفی خانه های تاریخی شهر دیرینه سبزوار + عکس
دوشنبه 19 اسفند 1398
گردشگری مجازی این روزها در اقصی نقاط کشور کم و بیش فراهم شده و مسافرت مجازی راه حلی است که در شرایط کنونی می‌تواند از سوی گردشگران در اولویت قرار گیرد.
دوشنبه 19 اسفند 1398
معرفی 10 هتل عجیب و غریب جهان به همراه عکس
چهار شنبه 14 اسفند 1398
امروز می خواهیم شما را به دنیای ایل قشقایی ببریم؛ مردمی که در گوشه و کنار سرزمین مان ساکنند و به سبک و سیاق خود زندگی می کنند. شما را به یکی از شادترین و مفصل ترین جشن های ایل قشقایی، یعنی عروسی می بریم.
دوشنبه 5 اسفند 1398
گسترش کسب و کارهای حوزه گردشگری در کشور ایران که صاحب ظرفیت‌های گسترده‌ای است می‌تواند زمینه‌ای باشد تا کسب و کارهای مشابه فعال شده و به رونق گردشگری کمک کنند. از این رو تصمیم گرفتیم به معرفی برترین استارتاپ های گردشگری بپردازیم.
دوشنبه 30 دی 1398
شهر تبریز یکی از شهرهای برجسته ایران از دیرباز هست. این شهر پر است از جاذبه های تاریخی و با ارزش که ارگ علیشاه تبریز یکی از بناهای تاریخی تبریز می‌باشد.
دوشنبه 30 دی 1398
قدم زدن در بازار زنجان به سفری می‌ماند 235 ساله در میان تمام روزهای خوش و ناخوش قجری، مردمان سرزمینی که دلشان آن دورها، به قرص نانی و پاتیل آبگوشتی خوش بود آن هم اگر گوشتی گیرشان می‌آمد چراکه زمان قحطی بزرگ دوران احمدشاه را هم از سر گذرانده بودند.
شنبه 28 دی 1398
در دنیای پراسترس امروز، تجربه یک زندگی کوتاه عشایری در دل طبیعت و به دور از هرگونه سر وصدا و آلودگی می‌تواند روح و روان انسان پسامدرن را تسکین بخشد.
چهار شنبه 25 دی 1398
استان هرمزگان به دلیل دارا بودن ذخایر مختلف طبیعی در زمره پنج استان پر درآمد کشور قرار دارد. علی‌رغم چنین موهبتی و با وجود معادن مختلف، کشاورزی، حمل و نقل دریایی، شیلات و گمرک دریایی این استان در زمینه تخصیص بودجه استان بیست و چهارم کشور است.
سه شنبه 24 دی 1398
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi