کتاب
وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با همکاری سازمانی جهانی گردشگری UNWTO پروژه‌ای را به پایان رساندند که با نام داستان‌های گردشگری ایران منتشر شد.
شنبه 12 بهمن 1398
در راستای ساماندهی نظرات نخبگان برای بررسی ابعاد و آثار مختلف حوزة گردشگری کتاب مجموعه مقالات نخستين دوره سلسله‌نشست‌هاي چشم‌انداز صنعت گردشگري در ایران از سوی مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران منتشر شد.
چهار شنبه 30 فروردین 1396
كتاب میراث و گردشگری فرهنگی با مشاركت مركز گردشگري علمي - فرهنگي دانشجويان ايران و موسسه آموزش عالي علمي-كاربردي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري به تألیف رحیم یعقوب زاده رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران و زهرا مناف زاده هیر منتشر شده است.
چهار شنبه 30 فروردین 1396
مجموعه سخنرانی های گفتار دوم نشست دوازدهم"نقد کتب تألیفی دانشگاهی برای رشته های دانشگاهی" در قالب کتابچه منتشر شد.
شنبه 8 آبان 1395
مجموعه سخنرانی های گفتار اول نشست یازدهم "نقد کتب تألیفی دانشگاهی برای رشته های دانشگاهی" در قالب کتابچه منتشر شد.
شنبه 8 آبان 1395
این کتاب بطور عموم به روشی پویا و تحکم آمیز نگاشته شده است و خوانشی روشنگر را برای کسی که به مسائل توسعه در ارتباط با توریسم علاقه مند است، فراهم می سازد(دکتر مارکوس استفانسن، شرکت توریسم).
سه شنبه 31 فروردین 1395
این کتاب حاوی اطلاعات پایه و توریستی اکثر کشورهای جهان می باشد که شامل: پرچم، اطلاعات عمومی، جاذبه های گردشگری، واحد پول، زبان رسمی، اطلاعات مخابراتی، آب و هوا و اطلاعات مفید دیگر می باشد. خواندن این کتاب را به تمام علاقمندان به آشنایی با کشورهای مختلف جهان پیشنهاد می کنیم.
چهار شنبه 16 دی 1394
ترکیه، سرزمین بسیار زیباییست و شهرهای توریستی زیادی دارد. سعی کردیم در حد توان، مطالب را به خوبی پوشش دهیم.
چهار شنبه 16 دی 1394
قطعا از کشور یونان و تاریخ آن هر چقدر بگویم کم است. در این قسمت از مجموعه کتاب های راهنمای گردشگری سفری دیگر به کشور یونان پرداخته ایم. سعی کردیم با اطلاعات مختصر و استفاده از تصاویر باکیفیت، شما را به مطالعه این کتاب ترغیب کنیم.
شنبه 5 دی 1394
در این کتاب الکترونیکی تلاش کرده ایم اطلاعات کاملی در خصوص شهر یزد قرار دهیم.
شنبه 5 دی 1394
زیبایی و طبیعت این کشور وصف نشدنی است. در این کتاب مواردی از قبیل دین و مذهب، تعطیلات رسمی، فرهنگ مردم، زبان، جاذبه های تفریحی و گردشگری، غذا، حمل ونقل و... ذکر شده است.
شنبه 5 دی 1394
در این نسخه سعی کردیم اطلاعات مفید و کاملی درباره سفر به انگلستان را در حد امکان کامل، روان و مختصر، همراه با تصاویر زیبا و با کیفیت ارائه دهیم.
شنبه 5 دی 1394
در این کتاب الکترونیکی تلاش کرده ایم اطلاعات کاملی در خصوص پایتخت ایران قرار دهیم.
شنبه 5 دی 1394
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi