درباره ما

مركز گردشگري علمي- فرهنگي دانشجويان ايران تشكيلات وابسته به جهاد دانشگاهي به منظور برداشتن گام هاي مؤثر در جهت توسعه گردشگري و ارتقای فرهنگ گردشگري در نسل جوان و دانشگاهی جامعه تأسيس گرديد و اساسنامه آن در سال 1381 به تصويب هيئت امناي جهاددانشگاهي رسيد. کاركرد و اهداف اين مركز بر اساس اولویت های فرهنگي كشور تعريف شده و وظيفه برنامه ريزي، تدوين و اجراي برنامه هاي سياحتي، زيارتي و فعاليت هاي ويژة گردشگري براي دانشجويان را در محورهاي فرهنگي، علمي- پژوهشی و آموزشي بر عهده دارد. اين مركز در تهران مستقر است و داراي شعب مختلف در جهادهای دانشگاهی سراسر کشور است.

  • این مرکز همچنین درحال حاضر اقدام به فروش برخی محصولات و خدمات علمی- فرهنگی خود از جمله کتب تخصصی منتشرشدۀ مرکز می‌کند. برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی با ارائه گواهی‌نامه معتبر و برپایی تورهای گردشگری و اردوهای علمی- فرهنگی به عنوان مهم‌ترین خدمات ارائه‌شده به دانشجویان و جامعه دانشگاهی را شکل می‌دهد.


 
 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi