اخبار و برنامه های مرکز گردشگری
در جلسه مشتركي كه با حضور معاون فرهنگي و اجتماعی دانشگاه مازندران و رئيس مركز گردشگري علمي – فرهنگي دانشجويان ايران برگزار شد، تفاهم‌نامه همكاري مشترك به امضا رسيد.
سه شنبه 3 مرداد 1396
حیم یعقوب زاده رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران با حضور در برنامه زنده رادیویی افق روشن رادیو درخصوص رسیدگی به مراکز ارائه دهنده خدمات گردشگری اظهار داشت: یکی از مهم ترین فعالیت‌ها در صنعت گردشگری بخش خدمات است متاسفانه در کشو رما در این زمینه هنوز فاصله زیادی با برخی کشورهای موفق ازجمله ترکیه و امارات متحده عربی وجو دارد.
یکشنبه 1 مرداد 1396
در دیدار با حضرت آیت الله بطحایی گلپایگانی مرجع عالیقدر و نماینده محترم تهران در مجلس خبرگان صورت گرفت در ابتدا رحیم یعقوب زاده گزارشی از یازده دوره همایش علمی- فرهنگی خلیج فارس ارائه کرد و در ادامه آیت الله العظمی بطحایی گلپایگانی رهنمودهای ویژه ای در خصوص این همایش ارائه کردند.
یکشنبه 1 مرداد 1396
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران در نهمین نمایشگاه بازار سفر ویژه برترین‌های گردشگری و برندهای برتر در تیرماه سال 1396 در تهران حضور خواهد داشت.
شنبه 3 تیر 1396
فصلنامه علمي– ترویجی "ميراث و گردشگري" به صاحب امتيازي جهاد دانشگاهي با هدف ترویج و انتشار یافته های علمی به منظور ارتقاء سطح آگاهی محققین و پژوهشگران از آخرین دستاوردها و مطالعات علمی –پژوهشی در تمامی موضوعات مرتبط با گردشگری مقاله می پذیرد.
چهار شنبه 17 خرداد 1396
شماره نهم فصلنامه مطالعات فرهنگی - سیاسی خلیج فارس حاوی مقالات علمی - ترويجي در زمینه مسائل فرهنگی و سیاسی مربوط به خلیج فارس و ساکنان جزایر و جزاير آن منتشر شد.
شنبه 9 اردیبهشت 1396
فصلنامه علمي– ترویجی "مطالعات فرهنگی و سیاسی خلیج فارس" به صاحب امتيازي جهاددانشگاهی برای دهمین شماره خود مقاله می پذیرد.
چهار شنبه 6 اردیبهشت 1396
مرکز علمی- فرهنگی گردشگری نقش جهان وابسته به جهاددانشگاهی واحد اصفهان در نظر دارد به منظور آشنایی با قوانین بیمه و حقوق ورزشی نشست یک روزه " ایمنی و حقوق ورزشی در اجرای تورهای طبیعت‌گردی و کوهنوردی" را با حضور صاحبنظران دانشگاهی در حوزه اکوتوریسم و گردشگری برگزار نماید. این نشست در تاریخ پنج شنبه 14 بهمن 95 در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان- تالار دکتر شریعتی از ساعت 8:30 صبح الی 13 دایر خواهد بود.
دوشنبه 11 بهمن 1395
به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی و فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA) در دومین روز گردهمایی معاونین فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور، حاضرین در این گردهمایی از موزه ملی ایران باستان و موزه هنرهای اسلامی بازدید کردند.
یکشنبه 10 بهمن 1395
نهمين جلسه شوراي مركزي مركز گردشگري علمي- فرهنگي دانشجويان ايران با حضور دكتر سعيد پورعلي معاون فرهنگي جهاد دانشگاهي در تاريخ 27 ديماه سال جاري برگزار شد.
دوشنبه 27 دی 1395
به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی _ فرهنگی دانشجویان(Istta) در راستای ارتقاء صنعت گردشگری در کشور، مرکز گردشگری علمی _ فرهنگی دانشجویان در «همایش بین المللی گردشگری ایران و نمایشگاه صنایع وابسته» که در دی ماه 1395در استان مازندران و شهر محمود آباد برگزار می شود به عنوان مشارکت کننده حضور فعــال خواهـد داشت.
دوشنبه 27 دی 1395
دومین نشست علمی– تخصصی گردشگری پزشکی در مرکز تحقیقات استراتژیک مجـمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
دوشنبه 27 دی 1395
اختتامیه یازدهمین دوره طرح ملی "ایران؛ مرز پرگهر" با حضور شخصیتهای کشوری و علمی و برنامه های جنبی از جمله بازدید از برج میلاد برگزار می شود.
شنبه 13 آذر 1395
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi