اخبار و برنامه های مرکز گردشگری
معاونت فرهنگی واحد خواجه نصیرالدین طوسی با همکاری مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران اردوی دو روزه علمی، آموزشی و فرهنگی کویر نوردی، رصد ستارگان و اجرام آسمانی را در منطقه رصدی کاشان، کویر مرنجاب در روزهای ۲۶ و ۲۷ مهر ماه اجرا نمود. این برنامه با حضور اعضای هیئت علمی گروه اختر فیزیک و ژئومورفولوژی و دانشجویان دختر دانشگاه های استان تهران برگزار گردید.
دوشنبه 1 آبان 1396
مستعدین برتر تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان به دنبال برگزاری یازدهمین همایش "نخبگان فردا" به همت مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران در قالب سیزدهمین دوره طرح ملی"ایران، مرز پرگهر" از جاذبه های گردشگری استان تهران بازدید می کنند.
سه شنبه 25 مهر 1396
به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، طی حکمی از سوی دکتر پورعلی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، رحیم یعقوب زاده به عنوان رییس و صدرا عمویی به عنوان دبیر طرح بین المللی "سومین دوره اردوهای ایران جهانی و جهان ایرانی" منصوب شدند.
یکشنبه 23 مهر 1396
در جلسه مشتركي كه با حضور معاون فرهنگي و اجتماعی دانشگاه مازندران و رئيس مركز گردشگري علمي – فرهنگي دانشجويان ايران برگزار شد، تفاهم‌نامه همكاري مشترك به امضا رسيد.
سه شنبه 3 مرداد 1396
حیم یعقوب زاده رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران با حضور در برنامه زنده رادیویی افق روشن رادیو درخصوص رسیدگی به مراکز ارائه دهنده خدمات گردشگری اظهار داشت: یکی از مهم ترین فعالیت‌ها در صنعت گردشگری بخش خدمات است متاسفانه در کشو رما در این زمینه هنوز فاصله زیادی با برخی کشورهای موفق ازجمله ترکیه و امارات متحده عربی وجو دارد.
یکشنبه 1 مرداد 1396
در دیدار با حضرت آیت الله بطحایی گلپایگانی مرجع عالیقدر و نماینده محترم تهران در مجلس خبرگان صورت گرفت در ابتدا رحیم یعقوب زاده گزارشی از یازده دوره همایش علمی- فرهنگی خلیج فارس ارائه کرد و در ادامه آیت الله العظمی بطحایی گلپایگانی رهنمودهای ویژه ای در خصوص این همایش ارائه کردند.
یکشنبه 1 مرداد 1396
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران در نهمین نمایشگاه بازار سفر ویژه برترین‌های گردشگری و برندهای برتر در تیرماه سال 1396 در تهران حضور خواهد داشت.
شنبه 3 تیر 1396
فصلنامه علمي– ترویجی "ميراث و گردشگري" به صاحب امتيازي جهاد دانشگاهي با هدف ترویج و انتشار یافته های علمی به منظور ارتقاء سطح آگاهی محققین و پژوهشگران از آخرین دستاوردها و مطالعات علمی –پژوهشی در تمامی موضوعات مرتبط با گردشگری مقاله می پذیرد.
چهار شنبه 17 خرداد 1396
شماره نهم فصلنامه مطالعات فرهنگی - سیاسی خلیج فارس حاوی مقالات علمی - ترويجي در زمینه مسائل فرهنگی و سیاسی مربوط به خلیج فارس و ساکنان جزایر و جزاير آن منتشر شد.
شنبه 9 اردیبهشت 1396
فصلنامه علمي– ترویجی "مطالعات فرهنگی و سیاسی خلیج فارس" به صاحب امتيازي جهاددانشگاهی برای دهمین شماره خود مقاله می پذیرد.
چهار شنبه 6 اردیبهشت 1396
مرکز علمی- فرهنگی گردشگری نقش جهان وابسته به جهاددانشگاهی واحد اصفهان در نظر دارد به منظور آشنایی با قوانین بیمه و حقوق ورزشی نشست یک روزه " ایمنی و حقوق ورزشی در اجرای تورهای طبیعت‌گردی و کوهنوردی" را با حضور صاحبنظران دانشگاهی در حوزه اکوتوریسم و گردشگری برگزار نماید. این نشست در تاریخ پنج شنبه 14 بهمن 95 در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان- تالار دکتر شریعتی از ساعت 8:30 صبح الی 13 دایر خواهد بود.
دوشنبه 11 بهمن 1395
به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی و فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA) در دومین روز گردهمایی معاونین فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور، حاضرین در این گردهمایی از موزه ملی ایران باستان و موزه هنرهای اسلامی بازدید کردند.
یکشنبه 10 بهمن 1395
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi