اخبار و برنامه های مرکز گردشگری
اعضای جهاددانشگاهی به همراه خانواده هایشان در توری یک روزه و در قالب طرح ملی "مهر ایران" روز پنج‌شنبه مورخ 1398/5/31 از روستای پلکانی ماسوله و آبشار ماسوله دیدن کردند.
شنبه 2 شهریور 1398
اعضای جهاددانشگاهی به همراه خانواده هایشان به مناسبت سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی در قالب تور یک روزه کوه‌نوردی به ارتفاعات کلک‌چال صعود کردند.
شنبه 2 شهریور 1398
آزمون جامع دوره‌های کوتاه مدت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای سومین بار با همکاری مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران 8 شهریور 1398در سراسر کشور برگزار می شود.
سه شنبه 22 مرداد 1398
تور یک روزه بازدید از روستای پلکانی ماسوله و آبشار ماسوله ویژه کارمندان جهاددانشگاهی و خانواده هایشان برگزار می شود.
چهار شنبه 16 مرداد 1398
برپایی تور یک روزه کوه‌نوردی به ارتفاعات کلک‌چال و زیارت مزار شهدای گمنام دفاع مقدس در تپه نورالشهدای کلک‌چال
شنبه 12 مرداد 1398
فراخوان پذیرش مقاله برای پانزدهمین شماره فصلنامه مطالعات فرهنگی – سیاسی خلیج فارس اعلام شد.
چهار شنبه 19 تیر 1398
گردهمایی اوقات فراغت و گردشگری افراد دارای معلویت و سالمندان به همت انجمن پاراتورپارس، مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران و سازمان بهزیستی کشور روز شنبه مورخ 18/12/97 در سالن اجتماعات شهید صبوری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی برگزار شد.
یکشنبه 19 اسفند 1397
نشست علمی- تخصصی با موضوع " تأثیر توسعه گردشگری بر اقتصاد ملی با رویکرد توسعه پایدار " هم‌زمان با برگزاری "دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته " از سومین مرحله سلسله نشست های چشم انداز صنعت گردشگری در ایران برگزار می شود.
شنبه 13 بهمن 1397
چهارمین گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی دانشگاه‌های کشور در سطح منطقه‌ای با "موضوع گردشگری در عصر تحول دیجیتال" در استان اصفهان برگزار می‌گردد.
سه شنبه 9 بهمن 1397
رحیم یعقوب‌زاده گفت: آزمون جامع دوره‌های کوتاه‌مدت گردشگری با همکاری مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران در ۲۸ استان کشور به‌طور هم‌زمان با حضور ۴ هزار و ۸۰۵ متقاضی برگزار شد و در تلاش هستیم که برگزاری آزمون این دوره در بهمن‌ماه هم به این مرکز سپرده شود.
دوشنبه 2 مهر 1397
رحیم یعقوب زاده رییس مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران اظهار داشت ؛ در نظر است به منظور توسعه روابط علمی و فرهنگی میان دانشجویان و اساتید دانشگاهی ایران با مراکز علمی و دانشگاهی در کشورهای مختلف گردشگری میان دانشجویان ایران با برخی کشورهای دیگر تقویت شود و در این راستا این مرکز طرح بین المللی “پیوند” را طراحی کرده است. که البته لازم به ذکر است که این طرح به صورت دوجانبه اجرا میگردد .
دوشنبه 22 مرداد 1397
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi