اخبار و برنامه های مرکز گردشگری
پنجمین دوره سلسله نشست‌های چشم‌انداز صنعت گردشگری در ایران به همت مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران با همکاری واحدهای جهاددانشگاهی منتخب برگزار می شود.
شنبه 8 آذر 1399
رحیم یعقوب زاده اظهار داشت با توجه به وضعیت موجود و شیوع ویروس کرونا که باعث آسیب در صنعت گردشگری شده است، گردشگری غذایی با رعایت پروتکل های بهداشتی می تواند باعث توسعه و تقویت گردشگری غذایی گردد.
پنج شنبه 6 آذر 1399
شانزدهمین دوره طرح ملی "ایران، مرز پرگهر" به همت مرکز گردشگری علمی ـ فرهنگی دانشجویان ایران در معاونت‌های فرهنگی جهاددانشگاهی سراسر کشور برگزار می شود.
یکشنبه 2 آذر 1399
رحیم یعقوب زاده رئیس مرکز گردشگری علمی و فرهنگی دانشجویان ایران از برگزاری اولین کنفرانس شرکت های برتر در حوزه برگزاری رویداد با رویکرد ارزیابی و اعتبار سنجی به‌ویژه در حوزه گردشگری و آموزش گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی خبر داد.
شنبه 1 آذر 1399
رییس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران گفت مي‌توان از گردشگري به عنوان پلي براي رشد تعاملات دانشگاهي ایران و روسیه استفاده كرد.
سه شنبه 27 آبان 1399
مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران و شرکت مهندسی بازرگانی آترینا قرارداد طرح پیوند را امضا کردند که به موجب این قرارداد با برگزاری تورهای گردشگری علمی- فرهنگی میان دو کشور آلمان و ایران زمینه‌های انتقال دانش و مهارت آلمانی به کشور فراهم می‌شود.
چهار شنبه 21 آبان 1399
نشست تخصصی "گردشگری دریایی در خلیج‌فارس" توسط مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران با همکاری جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان برگزار شد.
سه شنبه 20 آبان 1399
مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران پانلهای تخصصی چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس را در قالب مجموعه گفتگوهای مجازی برگزار می‌کند.
یکشنبه 18 آبان 1399
مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران با همکاری جهاددانشگاهی واحد هرمزگان چهارمین پانل از چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس را به‌صورت مجازی با موضوع گردشگری دریایی در خلیج فارس برگزار می‌کند.
شنبه 17 آبان 1399
تورهای کوتاه مدت بازدید از املاک و مستغلات با رویکرد سرمایه گذاری و خرید املاک و مستغلات راه اندازی می شود.
جمعه 16 آبان 1399
مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران دومین گفتگوی سومین پانل از چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس را به‌صورت مجازی با موضوع ابعاد سیاسی و اجتماعی خلیج فارس برگزار می‌کند.
یکشنبه 11 آبان 1399
به منظور تقویت و توسعه حوزه گردشگری تخصصی علمی و فرهنگی بین کشورها با بخش دیپلماتیک خارجی و داخلی پروتکل‌های همکاری اجرا می‌شود.
یکشنبه 27 مهر 1399
رحیم یعقوب زاده رئیس مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران اظهار داشت: شرکت های هرمی غیرمجاز هر روز برای جلب اعتماد لباس جدیدی مانند برگزاری تورهای گردشگری داخلی و خارجی بر تن می پوشند و رنگ عوض می کنند. این شرکت ها با فعالیت مخرب و ناسالم در ایران از خیلی ها که رویای یک شبه پولدار شدن را در سر داشتند کلاهبرداری کردند. در این میان یکی از جامعه های آماری مهم جهت فعالیت شبکه های دسیسه ای هرمی قشر دانشجویی و جامعه دانشگاهی می‌باشند.
شنبه 19 مهر 1399
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi