اخبار و برنامه های مرکز گردشگری
مرکز علمی- فرهنگی گردشگری نقش جهان وابسته به جهاددانشگاهی واحد اصفهان در نظر دارد به منظور آشنایی با قوانین بیمه و حقوق ورزشی نشست یک روزه " ایمنی و حقوق ورزشی در اجرای تورهای طبیعت‌گردی و کوهنوردی" را با حضور صاحبنظران دانشگاهی در حوزه اکوتوریسم و گردشگری برگزار نماید. این نشست در تاریخ پنج شنبه 14 بهمن 95 در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان- تالار دکتر شریعتی از ساعت 8:30 صبح الی 13 دایر خواهد بود.
دوشنبه 11 بهمن 1395
به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی و فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA) در دومین روز گردهمایی معاونین فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور، حاضرین در این گردهمایی از موزه ملی ایران باستان و موزه هنرهای اسلامی بازدید کردند.
یکشنبه 10 بهمن 1395
نهمين جلسه شوراي مركزي مركز گردشگري علمي- فرهنگي دانشجويان ايران با حضور دكتر سعيد پورعلي معاون فرهنگي جهاد دانشگاهي در تاريخ 27 ديماه سال جاري برگزار شد.
دوشنبه 27 دی 1395
به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی _ فرهنگی دانشجویان(Istta) در راستای ارتقاء صنعت گردشگری در کشور، مرکز گردشگری علمی _ فرهنگی دانشجویان در «همایش بین المللی گردشگری ایران و نمایشگاه صنایع وابسته» که در دی ماه 1395در استان مازندران و شهر محمود آباد برگزار می شود به عنوان مشارکت کننده حضور فعــال خواهـد داشت.
دوشنبه 27 دی 1395
دومین نشست علمی– تخصصی گردشگری پزشکی در مرکز تحقیقات استراتژیک مجـمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
دوشنبه 27 دی 1395
اختتامیه یازدهمین دوره طرح ملی "ایران؛ مرز پرگهر" با حضور شخصیتهای کشوری و علمی و برنامه های جنبی از جمله بازدید از برج میلاد برگزار می شود.
شنبه 13 آذر 1395
اسناد بالادستی گردشگری کشور در پنجمین جلسه تدوین برنامه ششم حوزه معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی بررسی شد.
یکشنبه 7 آذر 1395
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران از سوی بنیاد ملی نخبگان لوح تقدیر دریافت کرد.
یکشنبه 7 آذر 1395
تعدادی از مستعدین برتر بنیاد ملی نخبگان و دانشجویان دانشگاه الزهرا از مرکز جذب انرژی خورشیدی سازمان انرژی های نو ایران در قالب دوازدهمین دوره طرح ملی "ایران، مرز پرگهر" بازدید کردند.
شنبه 29 آبان 1395
شماره پنجم فصلنامه مطالعات فرهنگی و سیاسی خلیج فارس حاوی مقالات علمی - ترويجي در زمینه مسائل فرهنگی و سیاسی مربوط به خلیج فارس و ساکنان جزایر و جزاير آن منتشر شد.
سه شنبه 25 آبان 1395
فصلنامه علمي– ترویجی "مطالعات فرهنگی و سیاسی خلیج فارس" به صاحب امتيازي جهاددانشگاهی برای ششمین شماره خود مقاله می پذیرد.
سه شنبه 25 آبان 1395
رییس مرکز گردشگری علمی و فرهنگی دانشجویان ایران در مصاحبه با ایسنا با بیان این‌که طرح ایران، مرز پرگهر دوازدهمین دوره خود را طی می‌کند، گفت: در نظر داریم این طرح را علاوه بر دانشگاه‌های دولتی در دانشگاه‌های آزاد و غیرانتفاعی نیز گسترش دهیم.
شنبه 22 آبان 1395
تور علمی - آموزشی و تفریحی در قالب دهمین دوره طرح ملی "دریای خاک" با برگزاری کارگاه آموزشی کویرشناسی و عکاسی نجومی در قالب دهمین دوره طرح ملی "دریای خاک" توسط مرکز فرهنگی کیهان شناسی دینی معاونت فرهنگی الزهراء(س) و با همکاری مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران در منطقه ورکیان دامغان برگزار شد.
یکشنبه 16 آبان 1395
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi