رویداد های گردشگری
معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در نشست کمیسیون مشترک جنوب و شرق آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) که به صورت وبینار برگزار شد، شرکت کرد.
سه شنبه 17 تیر 1399
فراخوان مقاله؛ همایش ملی: پیامدهای فرهنگی و اجتماعی کرونا بر حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع فرهنگی ایران از منظر علوم اجتماعی و مردم‌شناسی
چهار شنبه 4 تیر 1399
روز گذشته خورشید گرفتگی حلقه آتش از برخی کشورهای آسیایی و آفریقایی از جمله کنیا، هند، چین، امارات و ایران قابل رصد بود.
دوشنبه 2 تیر 1399
معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: رصد بزرگ‌ترین خورشیدگرفتگی قرن حاضر، اول تیرماه در منطقه آزاد چابهار با حضور اساتید و کارشناسان علوم نجوم کشور انجام می شود.
شنبه 31 خرداد 1399
وبینار بین‌المللی آسیا‌اقیانوسیه سازمان جهانی گردشگری با موضوع کمک‌های فنی برای بازیابی صنعت گردشگری جهان، با مشارکت معاونت گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی روز چهارشنبه 21 خرداد 99 برگزار شد.
دوشنبه 26 خرداد 1399
اولین همایش انجمن فعالان گردشگری کشاورزی ایران با حضور استاندار گلستان و سایر مسئولان کشوری و استانی در مزرعه توسکا گرگان برگزار شد.
شنبه 24 خرداد 1399
نخستین رویداد گردشگری پساکرونایی در قالب «فم​تور» در کرمانشاه برگزار شد.
دوشنبه 12 خرداد 1399
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از طراحی و اجرایی یک رویداد جهانی در کیش خبر داد.
دوشنبه 12 خرداد 1399
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مراتب ثبت «جشن سده» در فهرست میراث‌فرهنگی ناملموس را به 31 استاندار کشور ابلاغ کرد.
چهار شنبه 7 خرداد 1399
آیین و رسوم ترکمن‌ها در ماه رمضان؛ از پخت چافاتی تا بافت نمازلیق
شنبه 20 اردیبهشت 1399
مردم هرمزگان سال‌هاست ماه مبارک رمضان را به سبک و شیوه خود اجرا می‌کنند که برخی از این آیین‌ها خاص همین منطقه بوده و از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است.
شنبه 20 اردیبهشت 1399
"نوروزگاه" تک کلمه‌ای نوپا و کودکی پنج ساله در کشور است که تجربه‌ای متفاوت از همه کودکان دارد، تجربه‌ای از برپایی یک آئین در این مدت که باعث شده براساس هدف‌اش در همین مدت زمانِ کم بتواند جای خود را در یک زمانِ خاص و در همه‌ی کشور باز کند، کلمه‌ای که به مرور می‌تواند به یک آئین تبدیل شود.
چهار شنبه 28 اسفند 1398
چهارشنبه‌سوری جشنی که از سال‌های بسیار دور در بین ایرانی‌ها رواج داشته است. جشنی ملی و باستانی که با آن به استقال بهار و نوروز می‌روند. امسال اما با توجه به شرایط شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا، قاعدتا این رویداد هم با توجه به ضرورت گردهمایی و مواجه افراد، ممکن نیست؛ اما ذکر و یادی از آن هم خالی از لطف نیست.
سه شنبه 27 اسفند 1398
1234
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi