مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار می کند: تور سه روزه سفر به شیراز در قالب طرح ملی "مهر ایران"
چهار شنبه 24 مهر 1398 بازدید: 150

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، تور سه روزه بازدید از شیراز و جاذبه های گردشگری آن ازجمله در قالب طرح "مهر ایران" با هدف تمهید ایران‌گردی ارزان ویژه اعضای جهاددانشگاهی و خانواده هایشان در تاریخ 28 آبان 1398 لغایت 1 آذرماه برگزار می شود.
در این تور بازدید از جاذبه‌های (تخت جمشید، مسجد نصیرالملک، آرامگاه شاهچراغ، آرامگاه سعدی، آرامگاه حافظ، بازار وکیل، باغ ارم و ارگ کریمخان)  برنامه ریزی شده است.
طرح ملی "مهر ایران" با هدف تمهید ایران‌گردی ارزان و برنامه ریزی نظام مند سفر برای اعضای جهاددانشگاهی برنامه ریزی شده است.
 

 

 
 برنامه زمان‌بندی و فرم ثبت نام ویژه اعضاي جهاد دانشگاهي و خانواده‌هایشان به مقصد "شیراز"
«به صورت اقساط 4 ماهه»

 

  •      زمان بندی سفر:

1.  زمان حركت از تهران: سه شنبه مورخ 28/8/1398 ساعت20، از ابتدای خیابان فخررازی روبروی درب اصلي دانشگاه تهران؛ (لطفا 20 دقیقه قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید)
2.زمان بازگشت: جمعه مورخ 1/9/1398 ساعت 10 صبح در ابتدای خیابان فخررازی روبروی درب اصلي دانشگاه تهران
 

  •      وسیله ایاب و ذهاب:

اتوبوس VIP (25 نفره)
 

  •      خدمات پذیرایی:

1- سه وعده صبحانه (دو صبحانه در مسیر، یک صبحانه در هتل)     2- دو وعده ناهار     3- دو وعده شام    4- دو میان وعده
 

  •      خدمات سفر:

1-    اقامت در هتل اطلس
2-    بیمه مسافرتی
3-    حضور لیدر مجرب
4-    بازدید از جاذبه‌های گردشگری شیراز (تخت جمشید، مسجد نصیرالملک، آرامگاه شاهچراغ، آرامگاه سعدی، آرامگاه حافظ، بازار وکیل، باغ ارم و ارگ کریمخان)   
 

  •      لوازم ضروری سفر:

کارت شناسایی، دارو و لوازم شخصی، کفش پیاده‌روی، میان وعده، لیوان
 

  •      لوازم پیشنهادی:

دوربین عکاسی، کرم ضد آفتاب، دفترچه بیمه، لباس گرم، عینک آفتابی
 

  •      شرایط ثبت‌نام:

هزینه هر نفر: 595 هزار تومان است که مسافر باید قسط اول به مبلغ 157 هزار تومان هنگام ثبتنام به همراه فرم تایید شده توسط امور مالی واحد به حساب جاری بانک ملت شعبه دانشگاه تهران به شماره 1992593646 به نام مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران واریز نماید و پس از آن تصویر فیش واریزی به همراه فرم ثبت نام تکمیل‌شده شامل (نام، نام خانوادگی، کد ملی، نام محل خدمت، شماره تماس) و تصویرکارت ملی (برای لیست بیمه) و شناسنامه (برای کودکان و نوجوانانی که فاقد کارت ملی هستند) از طریق فکس به شماره 66491589 و یا به شماره تلگرام 09909043895 اقدام نماید. به فرم‌ها و مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.
* الباقی اقساط طی سه ماه متوالی پس از تاریخ سفر (به مبلغ هر قسط 146 هزار تومان) به حساب مرکز واریز شود و تصویر فیش‌های واریزی از طرق ذکر شده ارسال شود.


* شرکت کنندگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66491222-66491136/ 09909043895 با خانم یوسفی تماس بگیرند.


* آخرین مهلت ثبت نام:پایان وقت اداری یکشنبه مورخ 1398/8/12


     توضیحات
* اولویت ثبت نام در این تور با اعضای جهاددانشگاهی است.
* در صورت بروز برخی مشکلات پیش‌بینی نشده که منجر به تغییر زمان سفر از طرف مرکز گردشگری گردد تا یک هفته قبل از سفر به اطلاع همکاران خواهد رسیدو در صورت عدم ظرفیت تور، سفر کنسل خواهد شد.
* مسافرین حتما تا نیم ساعت قبل از حرکت در محل حاضر باشند، مسوولیت تاخیر و جاماندن به هنگام رفت یا برگشت به‌عهده خود مسافر می‌‌باشد.

 

دریافت فرم ثبت نام
 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi