مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران با همکاری خبرگزاری قرآنی ایکنا به مناسبت اربعین حسینی برگزار می‌کند:نشست علمی-تخصصی " مبانی و کارکردهای ابررویداد پیاده‌روی اربعین از منظر گردشگری زیارتی"
چهار شنبه 24 مهر 1398 بازدید: 154به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)، سی امین نشست علمی- تخصصی با موضوع " مبانی و کارکردهای ابررویداد پیاده‌روی اربعین از منظر گردشگری زیارتی " با همکاری مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران و خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) برگزار می‌شود.
بهمن طاهرخانی، عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی؛ حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مهدی فرمانیان، عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب و معاون بین‌الملل مجمع جهانی اهل‌بیت (ع)؛ دکتر هدی غفاری، عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی و مدیر برنامه‌ریزی فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی و دکتر مهدیه بُد، پژوهشگر مطالعات گردشگری و عضو هیئت علمی پژوهشکده باغ نظر سخنرانان این نشست هستند.
این نشست در روز سه شنبه مورخ 30 مهر از ساعت 14 تا 16 در محل خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) برگزار می شود. علاقمندان برای شرکت در این نشست می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.istta.ir مراجعه نمایند یا با شماره تلفن های 66491222 و 66491136 تماس حاصل نمایند.
سلسله نشست‌های چشم انداز صنعت گردشگري در كشور  با تلاش مركز گردشگري علمي – فرهنگي دانشجويان ايران و ساير دستگاهها با تمرکز بر مسائل مربوط به گردشگري و ارائه راهبردهاي مشخص در اين خصوص از مهر سال 94 شروع شده و تاکنون  29 نشست از اين مجموعه نشست ها در دو مرحله برگزار شده است.
لازم به ذكر است سخنراني ايراد‌شده در قالب گزارش راهبردي(Policy Paper) چاپ و منتشر خواهد شد.
 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi