فراخوان مرحله دوم مسابقه عکس "ایستاگردی"
شنبه 25 آبان 1398 بازدید: 548


به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، مسابقه عکس از پاییز رنگارنگ ایران با هدف ثبت زیبایی‌های مناظر طبیعی کشور توسط مرکز گردشگری برگزار می شود.
گوشی‌های هوشمند درحال حاضر یکی از مهم‌ترین ابزارهای ثبت و انتقال تجارب گردشگران در هنگام بازدید از مقاصد گردشگری در هنگام سفر هستند و موجب معرفی جاذبه‌های بدیع، بکر و نیز مناظر و جلوه‌های زیبایی‌شناختی می‌شوند و اهمیت این ابزار نوین ارتباطی بیش از پیش مورد توجه است؛ در این راستا مرکز گردشگری با تمرکز بر مقاصد و رویدادهای گردشگری که از دریچه دوربین مردم عادی و به‌ویژه دانشجویان نمایش داده می‌شود، قصد دارد تا مسابقه "ایستاگردی" را با موضوع‌های مختلف گردشگری برگزار کند. لذا از کلیه علاقمندان و به ویژه دانشجویان دعوت می‌شود تا عکس‌های واجد ارزش هنری، واقعی و معرف مناظر طبیعی و گردشگری ایران را که با گوشی یا دوربین‌های خود گرفته‌اند را به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.
استفاده از ابزار هنر در راستای کمک به شناخت و فرهنگ‌سازی در جهت حفظ میراث طبیعی و تاریخی کشورمان و نیز ثبت زیبایی‌های فصل برگ‌ریزان پاییز با ایجاد طیفی وسیعی از رنگ‌ها به عنوان جلوه‌های بصری در استان های کشور از دیگر اهداف برگزاری این مسابقه می‌باشد.
این عکس‌ها می‌تواند در جریان سفرهای انفرادی یا گروهی علاقه‌مندان گرفته شده باشد یا عکس‌هایی باشد که دانشجویان حین از سفرهای مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران ثبت کرده‌اند.

شرایط و نحوه ارسال آثار:

   عنوان مسابقه: ایستاگردی

   موضوع مسابقه: پاییز رنگارنگ ایران

    جایزه مسابقه:
1-    نفر اول: 500000 تومان
2-    نفر دوم: 300000 تومان
3-    نفر اول: 200000 تومان

   ملاک انتخاب تصاویر:
1-    تعداد شمارش بازدید عکس در گروه ها و کانال های تلگرامی
2-    داوری از سوی کارشناسان و عکاسان حوزه‌های محیط زیست، میراث فرهنگی و گردشگری

   تقویم مسابقه مرحله اول :
1-    مهلت ارسال عکس ها: 10 دی 1398
2-    اعلام برندگان مسابقه:  اواخر دی ماه 1398
3-    تقدیر از برگزیدگان: همزمان با مراسم اختتامیه چهاردهمین دوره طرح ملی "ایران، مرز پرگهر"(متعاقبا اعلام خواهد شد)
  شرایط عکس‌های ارسالی:
1-    درج عکس در تلگرام: هر شرکت‌کننده باید آیدی @istta و هشتک #ایستاگردی را در کپشن عکس درج و در گروه‌ها و کانال‌های تلگرام فوروارد کند.
2-    درج عکس در اینستاگرام: هر شرکت‌کننده باید هشتک‌های #ایستاگردی، #مرکز گردشگری و #گردشگری را ذیل تصاویری که مربوط به جاذبه های گردشگری ایران است، درج کند.
3-    اطلاعات مربوط به نام عکس و مکان آن حتما زیرنویس عکس باشد.
4-    شرکت کننده باید عکس خود را با ملاحظه موارد فوق (فوروارد عکس در گروه و کانالهای تلگرامی و ارسال به ادمین @istta1) همراه با مشخصات شامل نام، نام خانوادگی و شماره تماس ارسال نماید.
5-    محدودیتی در ارسال تصاویر نیست؛ تصاویر باید دارای ارزش هنری، واقعی و معرف پاییز ایران باشد.
6-    عکس ها باید بدون تغییر و ویرایش ارسال گردد.
7-    حداقل سایز عکس‌های ارسالی می‌بایست 1500 پیکسل و یا حداقل حجم 1 مگابایت باشد؛ به تصاویر بی‌کیفیت ترتیب اثر داده نمی‌شود.

  آدرس دبیرخانه:
•    خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فخررازی، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک 72، جهاددانشگاهی، طبقه 2، مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران .
•    تلفن‌های تماس:  02166491136- 02166491222
•    سایت: www.istta.ir
•    تلگرام: istta@
•    اینستاگرام: istta.ir
•    پست الکترونیک: isttamail@gmail.com

 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi