مجموعه سخنرانی های نشست "نقد کتب تألیفی دانشگاهی برای رشته های دانشگاهی(گفتار دوم)"
شنبه 8 آبان 1395 بازدید: 2195

به گزارش روابط عمومی مركز گردشگري علمي – فرهنگي دانشجويان ايران(istta)، سلسله نشست‌های چشم انداز صنعت گردشگري در كشور با تلاش مركز گردشگري علمي – فرهنگي دانشجويان ايران و ساير دستگاهها با تمرکز بر مسائل مربوط به گردشگري و ارائه راهبردهاي مشخص در اين خصوص از سال 94 شروع شده و 14 نشست از اين مجموعه نشست ها تاكنون برگزار شده است.
دوازدهمین نشست از این سلسله نشست‌ها نیز با عنوان " نقد کتاب‌های تالیفی دانشگاهی برای رشته‌های گردشگری (گفتار دوم) برگزار گردید و مجموعه سخنرانی های آن در قالب کتابچه ای منتشر و در اختیار علاقمندان گرفت.
دکتر راحله قنبری مدیر مسؤول انتشارات مهکامه(ناشر تخصصی گردشگری)، دكتر ایرج افشار سيستاني پژوهشگر و استاد دانشگاه،  از جمله سخنرانان این نشست بودند که به نقد و بررسی مسائل مربوط به کتاب های تالیفی دانشگاهی برای رشته های گردشگری پرداختند.
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران درتلاش است با برگزاری این نشست ها، تاثيرات متغيرهاي مستقل چهارگانه هاي اقتصاد، فرهنگ، امنیت و سياست بر حوزه گردشگري به صورت موردي و مسئله محورانه به بحث گذاشته شود و نتایج و مباحث هر یک از نشست ها در قالب کتابچه و گزارش مستقل به اطلاع مديران و مسئولان و نيز علاقه مندان برسد.

جهت دریافت فایل pdf کتابچه کلیک نمایید.
 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi